Головне:

Конференція «Свинокомплекс-2016», м.Київ, жовтень 2016 року

Поділитись:

Свинарська галузь вже кілька років поспіль перебуває у плаванні між економічними «Сціллою» і «Харибдою». З одного боку, бідність населення не дає змоги розширювати реалізацію продукції на внутрішньому ринку, а з іншого – падіння національної валюти зумовлює підвищення собівартості виробництва. Обидва ці тренди призводять до одного невтішного наслідку: зменшення прибутковості роботи свиноферм. Як в цих умовах розвиватися національному товаровиробникові? На які технології орієнтуватися? На чому можна заощадити, а на чому – ні?

 

На ці непрості питання намагалися разом відповісти спеціалісти, що взяли участь у конференції «Свинокомплекс- 2016». Конференцію традиційно організував журнал The Ukrainian Farmer, якому допомагали компанії-партнери: генеральний партнер — група компаній «Единство», партнери з ветеринарії — «Біовета», «ВетАгро», «Українські ветеринарні технології», «Інвеса»; партнер із годівлі тварин — «Текро»; партнер з гігієни – «Світеко».

 

Заявлена програма конференції не залишила байдужими свинарів-практиків. Майже півтори сотні учасників – технологів, ветлікарів, директорів господарств, фермерів, представників компаній і науковців – з великим інтересом заслуховували доповіді, ставили гострі запитання та зав’язували дискусії. Зокрема, великий інтерес аудиторії викликали такі доповіді:

 

  • «Переваги внутріматкового осіменіння» — доповідач Мілан Янечек (компанія «Хема»);
  • «Перших 42 дні життя поросят: проблеми та раціональні рішення» — доповідач Дмитро Новаковський (компанія «Інвеса»);
  • «Особливості відгодівлі свиней у спекотний період» — доповідачі Педро Гонсалес (компанія «Міавіт»);
  • «Нові вакцини для свиней» — доповідач Павел Рашка (компанія «Біовета»);
  • «Гетерозис у свинарстві» — доповідач Валерій Судика (компанія «Текро»);
  • «Комплексне рішення проблем свинарства європейським шляхом» — доповідач Анатолій Яремчук (компанія «Еко-Країна»).

Окремо хотілося б відзначити виступи доповідачів – практиків свинарської галузі:

 

  • Вікторії Пилипець-Романюк — доповідь «Зниження застосування антибіотиків у годівлі свиней»;
  • Віталія Шелестовського — доповідь «Аналіз економічної ефективності відгодівельних свиноферм, які вирощують покупних поросят»;
  • Леоніда Желнова — доповідь «Вирощування свиней у термостабільному свинарнику.

У своїх відгуках учасники конференції зазначили високу інформаційну насиченість доповідей, актуальність представлених даних, а також якісну роботу організаторів заходу, що змогли створити умови для плідної та ефективної роботи.

Поділитись: