Головне:

Конференція «Свинокомплекс-2014», м. Кременчук, 16 жовтня 2014 року

Поділитись:

16 жовтня 2014 року AGP Media та журнал The Ukrainian Farmer провели конференцію «Свинокомплекс. Резерви зменшення собівартості свинарської продукції».

На шляху до омріяного європейського благополуччя, комфорту і ситості Україні належить пережити війну і всебічну економічну кризу. Тому питання оптимізації виробничих технологій нині є як ніколи актуальними. А що є актуальним для сільгоспвиробників – те так само актуальне і для нас, журналістів видання The Ukrainian Farmer. Тож ми і вирішили чергову нашу конференцію «Свинокомплекс» присвятити темі пошуку шляхів до зниження собівартості виробництва свинини.

На цю ідею сільгоспвиробники відреагували чималою явкою: в конференц-залі готелю «Європейський», що в Кременчуці Полтавської області, 16 жовтня можна було нарахувати понад сотню облич, на кожному з яких сяяв вираз непідробної уваги і зацікавленості. Конференція викликала чималий інтерес як представників аграрних підприємств, так і компаній-постачальників, багато з яких виявили бажання стати партнерами в організації цього заходу. Так, генеральним спонсором стала компаніями «ХАКА», ексклюзивним партнером з ветеринарії – «Сева Санте Анімаль Україна», офіційним партнером – «Текро», спеціальним партнером –«Тандем 2002».

Зоотехніки, ветлікарі, директори господарств, фермери, представники компаній та науковці, що взяли участь у конференції, з великим інтересом заслуховували доповіді, і навіть час від часу розпочинали дискусії. Зокрема, великий інтерес аудиторії викликали такі доповіді: Олега Ганжі, компанія «ХАКА», – «Енергоефективні свинокомплекси»; Віталія Соколова, компанія «Текро», – «Управління свинофермою за допомогою сучасних комп’ютерних програм»; Володимира Чаркіна, компанія «Сева», – «Респіраторні інфекції свиней. Профілактика, лікування, економіка й контроль»; Альфонса Хесекера, компанія «Міавіт», – «Аспекти годівлі свиноматок і менеджмент».

Не залишили байдужими учасників виступи практиків галузі – Сергія Гнатюка («Державна підтримка свинарської галузі в Україні»); Олександра Бабаня («Генетичний фактор у виробництві свинини»); Томаса Бруннера («Ветеринарне обслуговування свиноферми без застосування антибіотиків»); Геннадія Кужільного («Силоси для свиней»); Валентини Хасенко («На чому не слід заощаджувати у свинарстві»), Володимира Біленького («Як здешевити раціон свиней: чим можна замінити сою та продукти з неї»).

Учасники конференції відзначили високу інформаційну насиченість доповідей, актуальність представлених даних, а також якісну роботу організаторів заходу – компанії AGP-Media та журналу The Ukrainian Farmer, що змогли створити умови для плідної й ефективної роботи.

 

Поділитись: