Конференція "СВИНОКОМПЛЕКС-2013"

Поділитись:

10 жовтня 2013 року у м.Полтава журнал The Ukrainian Farmer та AGP Media Conferences провели конференцію “СВИНОКОМПЛЕКС. Сучасні діагностика й інструментарій у відтворенні свиней”.

Завсідникам ресторанів Полтава відома насамперед як столиця галушок і вареників, а ось сільгоспвиробникам — як центр вітчизняного свинарства. Та й не тільки вітчизняного. Адже родовід славнозвісної великої білої, гени якої «працюють» у багатьох сучасних високопродуктивних породах і гібридах, ми виводимо саме із землі Полтавської. Саме тому редакція журналу The Ukrainian Farmer та AGP Media Conferences вирішили організувати свою чергову конференцію «Свинокомплекс» у Полтаві — і не помилилися. Конференція викликала чималий інтерес як представників аграрних підприємств, так і компаній-постачальників, багато з яких виявили бажання стати партнерами в організації цього заходу. Так, генеральним спонсором стала компаніями «ХАКА», ексклюзивним партнером ветеринарії — «Сева Санте Анімаль Україна», інноваційним партнером — «Родоніт», офіційним партнером — «Текро», спеціальним партнером — «Тандем 2002».

Загалом у конференції взяли участь понад 120 спеціалістів — зоотехніків, ветлікарів, директорів господарств, представників компаній і науковців. Тематика конференції була зосереджена навколо питань сучасних засобів діагностики й інструментарію у відтворенні свиней. Зокрема, великий інтерес аудиторії викликали такі доповіді:

• «Теплообмінник та «Е-Соляр» — Олег Ганжа (компанія «ХАКА»);
• «Засоби покращення багатоплідності свиноматок» — Дмитро Григор’єв (компанія «Текро»);
• «Практичні аспекти відтворення у свинарстві» — Олексій Мелещенко (компанія «Сева»);
• «Контроль бактеріальних інфекцій та їхній вплив на репродуктивну функцію» — доктор сільськогосподарських наук Леонід Подобєд ;
• «Аспекти вдалого життєвого старту поросят після відлучення» — Альфонс Хесекер, група компаній «Єдінство».

Не залишили байдужими учасників виступи практиків галузі — Сергія Гнатюка («Державна підтримка свинарської галузі в Україні»); Олександра Бабаня («Діагностика супоросності, гінекологічних та андрологічних хвороб»); Ігоря Денисенка («Гігієна свиней та відділення опоросу»); Олександра Заговори («Розуміння філософії 30+ поросят на свиноматку врік»); Тараса Прудиуса («Типові помилки при вирощуванні свиней»).

Учасники конференції відзначили високу інформаційну насиченість доповідей, актуальність представлених даних, а також якісну роботу організаторів заходу — компанії AGP-Media та журналу The Ukrainian Farmer, що змогли створити умови для плідної та ефективної роботи.

 

Поділитись: