Конференція «Системи землеробства-2018», м.Полтава, травень 2018
Для того, щоб допомогти агрономам приймати правильні рішення в сучасних умовах (і кліматичних, і економічних), журнал The Ukrainian Farmer щороку проводить конференцію «Системи землеробства». Ось і нинішнього року, 30–31 травня, відбулося обговорення питань застосування різних систем обробітку ґрунту та методів, які сприяють поліпшенню його структури, підвищенню родючості, а значить і досягненню найвищої врожайності культур. Учасниками конференції були спеціалісти агрономічного профілю з різних областей України – директори, керівники агрономічних та інженерних служб господарств, фермери, представників компаній-постачальників, науковці. Деякі з них поділилися з колегами своїм досвідом, підготувавши відповідні доповіді-презентації. Так, ми дуже вдячні за це головному агроному компанії «Вінкор» Григорієві Мірошниченку, агроному з удобрення агропромхолдину «Астарта-Київ» Романові Павлику, агроному ТОВ «Агро-Союз» Олені Дудкиній, директору СТОВ «Сосонівка Агро» Іванові Почкаю, директору ТОВ ЕНАФ «Мрія» Миколі Андрусенку.
Другий день конференції мав суто практичний формат: спочатку в Решетилівському районі Полтавської області учасники оглянули поля ТОВ «Бурат-Агро» – полтавського кластера компанії ІМК, яка виступила партнером заходу. Головний агроном господарства Микола Кабацюра розповів про технологічні особливості вирощування пшениці та сої. А потім гості конференції мали змогу побачити в роботі різноманітні машини й знаряддя, що є зразками найсучасніших рішень в обробітку ґрунту і сівбі польових культур.
Допомогли журналу The Ukrainian Farmer організувати конференцію компанії-партнери: генеральний партнер – KUHN, головний партнер – CASE IH; спеціальні партнери – «LEMKEN Україна» та Agro Temp; офіційний партнер – AIKo і бренд Salford; інноваційний партнер – Soufflet Agro Ukraine і бренд Sky; ексклюзивні партнери – Moro Aratri та TMC Cancela; технічні партнери – Berthoud та Zeppelin. Спеціалісти цих компаній у своїх доповідях донесли до слухацької аудиторії новини про найновіші розробки, які є на вітчизняному та світовому ринках.
Отже, маємо велику надію на те, що обмін думками і досвідом в ці останні дні весни не був марним, а допоможе нашим аграріям успішно господарювати в умовах зони ризикованого землеробства.