Головне:

Конференція «Системи землеробства-2016», м.Біла Церква, червень 2016 року

Поділитись:

На межі весни й літа журнал The Ukrainian Farmer проводить свою традиційну конференцію «Системи землеробства», що присвячена базисному питанню сільського господарства – роботі з ґрунтом як з основним засобом виробництва. Численні аграрії вже звикли приїздити на цей форум для обміну думками й досвідом, тому ця конференція завжди є інформаційно насиченою, а отже й корисною. Особливо інтерес до конференції «Системи землеробства» зріс тоді, коли ми почали проводити її у дводенному форматі: перший день – доповіді й дискусії у залі, другий – показ технологій у полі. Нинішнього року цей формат спрацював дуже вдало: теорію і практику робити з ґрунтом продемонстрували майже десяток різних компаній, а також Агрофірма «Колос» (що у Сквирському районі Київської області), яка не лише гостинно надала свої поля для проведення практичного показу сільгоспмашин, а й поділилася власними напрацюваннями в галузі селекції і насінництва, виробництва і застосування органічних добрив, оптимізації сівозмін і обробітку ґрунту.

 

Учасниками конференції стали понад сотню спеціалістів агрономічного профілю з різних областей України – директори, керівники агрономічних й інженерних служб господарств, фермери, представників компаній-постачальників, науковці. Допомогли журналу The Ukrainian Farmer її організувати компанії-партнери: генеральний партнер – компанія KUHN, технічний партнер – CASE IH; спеціальний партнер – «LEMKEN Україна»; офіційний партнер – AIKo і бренд Salford; інноваційний партнер – DAL-BO; ексклюзивний партнер – VADERSTAD і партнер із захисту рослин –ADAMA.

 

Програма першого дня конференції складалася з доповідей наукового характеру, комерційних і суто практичних, що містили конкретні рекомендації аграріям. Особливо хотілося б відзначити доповіді таких учасників:

 

  • «Особливості технології стрип-тілл» — Борис Онищенко («КУН-Україна»);
  • «Швидкісна технологія подрібнення рослинних решток» — Олексій Антонов («Даль-Бо»);
  • «Технології для боротьби з ущільненням ґрунту» — Анатолій Мацюк (CASE IH);
  • «Ґрунтообробна техніка для стерньового обробітку» — Артем Калашнік («Лемкен-Україна»);
  • «Вертикальна безвідвальна технологія обробітку ґрунту від канадського заводу Salford» — Сергій Кривошеєнко (ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія»);
  • Американська та європейська системи стрип-тілл — Володимир Підвальний («Ведерстад»).

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам конференції за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань, бажає високих урожаїв і великого задоволення від праці!

Поділитись: