Конференція "Системи землеробства - 2014", м. Полтава

Поділитись:

Сенсом існування сільського господарства є землеробство. Воно є основою всього аграрного виробництва; від обраної системи землеробства залежить усе — і асортимент вирощуваних культур, і порядок сівозміни, і формування парку техніки, і можливість розвитку тваринництва. Тому конференція «Системи землеробства», яку щороку проводить компанія AGP-Media та журнал The Ukrainian Farmer, стала майданчиком для обговорення цих засадничих питань життя аграрної галузі.

 

Нинішнього року конференція пройшла у дводенному форматі — 22 і 23 травня. Перший день її учасники (а це майже сотня директорів, керівників агрономічних й інженерних служб господарств, представників компаній-постачальників, науковців) провели у конференц-залі, де вже з першої доповіді почалися жваві дискусії, які не припинялися до пізнього вечора. Програма складалася з доповідей наукового характеру, комерційних і суто практичних, що містили конкретні рекомендації аграріям. Особливо хотілося б відзначити доповіді таких учасників:

 

  • «Ноу-тілл в Україні: тенденції, розвиток і результати» — Олексій Іванов («АгроМир»);
  • «Зниження собівартості та збільшення врожайності в системах землеробства за застосування техніки Ведерстад» — Володимир Підвальний («Ведерстад»);
  • «Техніка Кун у сучасних системах землеробства» — Віктор Сич («Кун»);
  • «Ноу-тілл плюс сильне насіння — основа високого врожаю» — Леонід Фадєєв (ТОВ «Спецелеватормлин маш»).

Другий день конференції мав суто практичний характер і був присвячений ознайомленню з досвідом роботи ТОВ «Трайгон Фармінг», що в Харківській області: на полях цього холдингу учасники мали змогу побачити, які результати дає перехід із традиційних технологій обробітку ґрунту до ноу-тілл.

 

Слід також відзначити, що генеральним спонсором конференції виступила компанія «АгроМир», офіційним партнером — компанія «Ведерстад», ексклюзивним партнером — компанія «Кун», а партнером із мастил — компанія «Шелл Рімула».

 

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам конференції за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань, бажає високих урожаїв і великого задоволення від праці!

 

 

Поділитись: