Головне:

Конференція «Молочна ферма», м.Біла Церква, липень 2017

Поділитись:

Фахівці молочної справи твердять, що в їхньому бізнесі важко знайти щось таке, про що б не знала переважна більшість гравців ринку. Це стосується і технологій утримання, і особливостей годівлі, і генетики, і лікування та профілактики. А проте кожне молочне господарство має свої власні «обличчя» й «почерк», які є відображенням знань, досвіду і, звісно, можливостей власника та його спеціалістів. Тому спілкування спеціалістів-молочників у своєму професійному колі було, є і буде великим ресурсом для розвитку молочної галузі країни.

 

Такий підхід сповідує редакція журналу The Ukrainian Farmer – організатора щорічної конференції «Молочна ферма». Ось і нинішнього року ця подія відбулася, як завжди, на початку липня. Перший день конференції проходив у форматі доповідей і їх обговорення (для чого організатори орендували комфортний конференц-зал у Білій Церкві), а другого дня учасники відвідали СВК «Ружинський», що в смт Ружин Житомирської області. Це господарство є найбільшим виробником молока у своєму районі, а його продукція є сировиною для виробництва дитячого харчування. СВК «Ружинський» планомірно розвиває молочну галузь, вбачаючи в ній свою головну перспективу.

 

У конференції взяли участь понад 100 небайдужих до галузі молочного тваринництва спеціалістів: керівники господарств, зоотехніки, ветеринарні лікарі, консультанти. Допомогли організувати цей змістовний і цікавий захід низка компаній, зокрема: генеральний партнер «Кун», головний партнер «Байєр», а також компанії-партнери «Артеріум», «БіоТехЛаб», «Хіпра», «Центр ветеринарних досліджень», «Інвеса», «Лімагрейн», «Текро», «АгроФід», «ДіфКо».

 

Серед виступів, що прозвучали на конференції, окремо хотілося б відзначити такі:

 

  • «Ефективність використання самохідних кормозмішувачів» — доповідач Борис Онищенко («Кун»);
  • «Усе, що ви хотіли знати про вакцинацію телят» — доповідач Олександр Кармазін (ТОВ «Скіф»);
  • «Економічний збиток від маститів» — доповідач Олександр Бабань («Текро»);
  • «Чутливість культур мікроорганізмів до антимікробних препаратів» — доповідач Олег Воропай («Артеріум»);
  • «Ключові аспекти заготівлі високоякісного силосу» — доповідач Євген Кришталь («Лімагрейн»);
  • «Кормові аспекти високопродуктивних корів» — доповідач Коша Левенте («АгроФід»);
  • «Комплексний підхід до діагностики та лікування ВРХ» — доповідач Дмитро Новаковський («Інвеса»);
  • «Генетичні аспекти у підвищенні ефективності стада» — доповідач Рене Кремерс («ДіфКо»);
  • «Респіраторні захворювання телят. Лікування та профілактика» — доповідач Ірина Поминальна («Ветфактор ЛТД»);
  • «Нові підходи до лікування та профілактики маститів» — доповідач Андрій Гавриленко («Ветеко»).

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань, бажає великих надоїв, високоякісного молока та задоволення від праці.

Поділитись: