Головне:

Конференція "Молочна ферма-2016", м.Полтава, липень 2016 року

Поділитись:

Конференція «Молочна ферма» відбулася 6–7 липня 2016 року: перший її день проходив у форматі доповідей і дискусії (для цього організатори орендували комфортний конференц-зал у Полтаві), а другого дня учасники відвідали товариство «Ланна-Агро», що в селі Ланна Карлівського району на Полтавщині. Це господарство наполегливо розвиває свій молочнотоварний комплекс: реконструює старі приміщення та будує нові, удосконалює генетику дійного стада і його годівлю, завдяки чому надої вже перевищили рівень 7300 кг на фуражну корову. У цьому підприємстві учасники конференції ознайомилися з установленим обладнанням, технологіями, а найголовніше — отримали максимально вичерпні відповіді від провідних спеціалістів.

 

Організатор конференції – журнал The Ukrainian Farmer запропонував фахівцям галузі поговорити саме про взаємозв’язок між численними факторами, що впливають на здоров’я ВРХ, і якістю готового продукту, що лягає на стіл споживача. Як виявилося, таких факторів є чимало. Контроль за ними – зона відповідальності не лише ветеринарної служби, а й зоотехніків-кормовиків, зоотехніків з репродукції, зоотехніків доїльних залів, агрономів і механізаторів кормового клину, нарешті – керівників господарств.

 

Назагал у конференції взяли участь понад 100 спеціалістів: керівники господарств, зоотехніки, ветеринарні лікарі, консультанти. Допомогли організувати цей змістовний і цікавий захід такі партнери: генеральний партнер «Кун», офіційний партнер «Лімагрейн», партнери з ветеринарії «Сева», «Симедіка» і «Біовета», партнер із годівлі тварин «Текро».

 

Серед виступів, що прозвучали на конференції, окремо хотілося б відзначити інформаційно насичені доповіді, а саме:

 

  • «Техніка для сінозаготівлі і тваринництва» — доповідач Борис Онищенко («Кун»);
  • «Економічні втрати в розведенні ВРХ» — доповідач Максим Павленко («Біовета Україна»);
  • «Використання програми ReprodActionдля корекції відтворної функції» — доповідач Ольга Бех («Сева Санте Анімаль Україна»);
  • «Силос із кукурудзи LGAN» — доповідач Микола Романенко («Лімагрейн»).

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань, бажає міцного здоров’я для поголів’я, високоякісного молока та задоволення від праці.

Поділитись: