Конференція «Молочна ферма», 3-4 липня 2014 року

Поділитись:

Шлюб України з Євросоюзом обіцяє нам європейський достаток і комфорт, але у невизначеному майбутньому. На сьогодні ж українські молочники повинні вирішувати зовсім інші завдання: на чому б ще заощадити, щоб собівартість виробленого молока вклалася в прийнятні для вітчизняного споживача рамки. Саме цьому питанню була присвячена конференція «Молочна ферма», організована спільними зусиллями журналу The Ukrainian Farmer і компанії «АГП Медіа».

 

Конференція відбулася 3–4 липня 2014 року: перший її день був присвячений заслуховуванню доповідей і їх обговоренню (для чого організатори орендували комфортний конференц-зал у Кременчуку), а на другий день учасники відвідали молочнотоварний комплекс «Петриківське молоко», що в селі Нова Прага на Кіровоградщині. На цьому новому сучасному підприємстві наші господарники мали змогу ознайомитися з установленим обладнанням, технологіями, а найголовніше — отримати максимально вичерпні відповіді від провідних спеціалістів комплексу.

У конференції взяли участь близько 150 небайдужих до галузі молочного тваринництва спеціалістів: керівники господарств, зоотехніки, ветеринарні лікарі, консультанти.

Допомогли організувати цей змістовний і цікавий захід низка компаній, зокрема: генеральні спонсори KUHN і «Ерідон Тех», офіційний партнер із ветеринарії Arterium, офіційний партнер із годівлі тварин Tekro.

Серед виступів, що прозвучали на конференції, окремо хотілося б відзначити інформаційно насичені доповіді, а саме:

  • «Використання технології повнозмішаних раціонів і техніки KUHN» — доповідач Віктор Сич (KUHN);
  • «Комплексні енергетичні лизунці в годівлі корів» — доповідач Дмитро Григор’єва (Tekro);
  • «Техніка для кормозаготівлі і тваринництва» — доповідач Віталій Шевченко («Ерідон Тех»);
  • «Правильне використання засобів гігієни як умова здоров’я та продуктивності корів» — доповідач Олександр Курячий («ГЕА Фарм Технолоджиз»);
  • «Вірусні пневмоентерити ВРХ — стратегія і тактика боротьби» — доповідач Роман Кучерявенко (ННЦ ІЕКВМ);
  • «Вплив вирощування корови на собівартість молока» — доповідач Василь Костенко (НУБіП);
  • «Ефективність відтворення без синхронізації охоти» — доповідач Сергій Головаш («Українська молочна компанія»);
  • «Правильна робота зі стадом у сухостійний період» — доповідач Максим Павленко («Біовєта Україна»).

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань, бажає великих надоїв і задоволення від праці.

 

 

 

Поділитись: