Головне:

Конференція «Елеватор - 2017», м.Київ, березень 2017 року

Поділитись:

Як свідчить статистика, елеваторна галузь України є однією з найбільш динамічних у своєму розвитку галузей. Це й зрозуміло, адже для забезпечення належного зберігання й перевезення зернових та олійних культур, обсяги виробництва яких майже щорічно зростають, потрібні все нові й нові потужності елеваторів різних типів: як великих термінальних комплексів, так і малих й середніх зерносховищ у господарствах. Разом з тим, вирішити завдання нарощування елеваторних потужностей можна не лише шляхом будівництва нових об’єктів, а й технічної модернізації вже існуючих.

 

Ці та багато інших питань, пов’язаних з функціонуванням елеваторного господарства, йшла мова під час конференції «Елеватор-2017», організатором якої є журнал The Ukrainian Farmer. За багаторічною традицією, у березні наш журнал знову запросив своїх передплатників і партнерів зібратися разом, щоб спільно обговорити актуальні питання зберігання зерна. Конференція відбулася у партнерстві зі СТОВ «Росія», яке надало можливість для практичного ознайомлення з технологіями застосування альтернативного палива власного виробництва на сушінні збіжжя.

 

У конференції  взяли участь понад 100 учасників, з-поміж яких були в основному директори, керівники інженерних служб господарств, фермери, представники компаній-постачальників, науковці.

 

Генеральним партнером конференції виступила компанія «БОЕЗ Україна», головним партнером – «Сожам Україна», офіційним партнером — «Торнум», спеціальним партнером – «ТЕФФ», ексклюзивним партнером – «АГ-БАГ Україна», партнером з обладнання – «КСК Автоматизація».

 

Програма конференції складалася з двох частин: у перший день робота була організована в режимі доповідей і дискусій, а на другий відбулася екскурсія у СТОВ «Росія». Завдяки цьому конференція пройшла змістовно, жваво та динамічно.

 

Особливо хотілося б відзначити доповіді, що викликали найбільше обговорень:

 

  • Автоматизовані склади підлогового зберігання — доповідач Максим Корчомний, компанія «БОЕЗ»;
  • Зерносушальні комплекси «Бонфанті» — доповідач Джанлука Бонфанті, компанія «Бонфанті»;
  • Вимірювання вологості та рівня зернових продуктів — доповідачі Сергій Шмід та Роман Свідзинський, компанія «КСК Автоматизація»;
  • Оптимізація керування елеватором — доповідач Віталій Фіцик, компанія «Торнум»;
  • Енергоефективний елеватор — доповідач Роман Зозуля, компанія «Ренерго»;
  • Небулізація як метод інсектицидної обробки зерна — доповідач Михайло Косюхно, компанія «Сожам Україна»;
  • Оперативне збільшення потужностей для зберігання зерна — доповідач Володимир Крутько, компанія «АГ-БАГ Україна».

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам конференції за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань й бажає успіхів у новому аграрному сезоні!

Поділитись: