Головне:

Конференція «Елеватор-2016», м.Бровари, березень 2016 року

Поділитись:

Елеваторне господарство України продовжує свій розвиток. Цей розвиток відбувається як «ушир», тобто йде нарощування потужностей для зберігання й перевалювання зерна, так і «вглиб» – на підприємствах встановлюють нове сучасне обладнання, яке дає змогу економити енергоресурси, підвищувати якість доробки й зберігання, прискорювати оборот зерна.

 

У березні нинішнього року, за традицією, журнал The Ukrainian Farmer запросив своїх передплатників і партнерів взяти участь у конференції, щоб спільно обговорити актуальні питання в галузі зернової логістики й елеваторного господарства. Конференція відбулася у партнерстві з компанією ТОВ «Носівське ХПП», яка надала можливість для практичного ознайомлення з технологіями приймання, доробки та зберігання зерна на своєму елеваторному комплексі. У конференції  взяли участь понад 100 учасників, з-поміж яких були в основному директори, керівники інженерних служб господарств, фермери, представники компаній-постачальників, науковці.

 

Генеральним спонсором конференції виступила компанія «БОЕЗ Україна», офіційним партнером — «Торнум», спеціальним партнером – «ТЕФФ», технічним партнером – «Цеппелін», ексклюзивним партнером – «Зернова столиця».

 

Програма конференції складалася з двох частин: у перший день робота була організована в режимі доповідей і дискусій, а на другий відбулася екскурсія на ТОВ «Носівське ХПП». Завдяки цьому конференція пройшла змістовно, жваво та динамічно.

 

Особливо хотілося б відзначити доповіді, що викликали найбільше обговорень:

 

  • Автоматизовані склади підлогового зберігання — доповідач Максим Корчомний, компанія «БОЕЗ»;
  • Зерносушальні комплекси «Бонфанті» — доповідач Джанлука Бонфанті, компанія «Бонфанті»;
  • Продукція компанії «Силос Кордоба» — доповідач Педро Флорес Паломарес, компанія «Силос Кордоба»;
  • Технології зниження собівартості зернової продукції —  доповідач Юрій Фаренюк, компанія «ТЕФФ»;
  • Теплогенератори на соломі як спосіб зменшення витрат на паливо – доповідач Ганс Доррестійн, компанія «Херлт»;
  • Особливості експлуатації телескопічних і фронтальних навантажувачів – доповідач Антон Капуста, компанія «Цеппелін»;
  • Очищення зерна без травмування – доповідач Леонід Фадєєв, компанія «Спецелеватормлинмаш»;
  • Конкурентоспроможний елеватор – ефективність на першому місці – доповідач Віталій Галич, компанія «Зернова столиця».

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам конференції за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань й бажає успіхів у новому аграрному сезоні!

Поділитись: