Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт

Конференція «День агронома – 2019», м.Київ, лютий 2019 року

Поділитись:

Завдяки змінам клімату, науково-технічному прогресу, зростанню споживання продуктів у світовому масштабі та іншим динамічним процесам професія агронома, а точніше – майстерність цього спеціаліста ніколи не набуде довершених форм. Тобто агроном завжди відчуватиме потребу у самовдосконаленні, а отже він шукатиме тих джерел, з яких можна було б одержати ковток нових знань. Конференція «День агронома», яку щороку проводить наш журнал, саме і є таким джерелом. Або, як ми самі визначаємо, вона є майданчиком для обміну знаннями, досвідом та ідеями між професіоналами аграрної галузі – керівниками та агрономами сільгосппідприємств, науковцями, спеціалістами компаній-постачальників.

 

Цьогорічна конференція була проведена 6–7 лютого і зібрала понад дві сотні учасників з усієї України. Своїми напрацюваннями та ідеями поділилися агрономи-практики: Василь Рева («Баришівська зернова компанія»), Юрій Кулик («Агросетон»), Андрій Вдовиченко (ПСП «Ім. Т.Г.Шевченка»), Олег Язиков («Жива нива»), Микола Сучек («Вітагро»), Василь Мельник («Агро-Регіон Україна»), Андрій Ріпенко («Українка Агро») та Ігор Паславський (ТОВ «Україна»). Перетворити їхні доповіді на дискусії допомагали науковці-модератори: академіки НААНУ Олександр Іващенко та Микола Гаврилюк, члени-кореспонденти Світлана Каленська та Семен Танчик.

 

А новинки в царині засобів виробництва репрезентували представники українських та зарубіжних компаній: Олександр Соловей («КУН Україна»), Микола Дем’янюк («Сингента»), Олександр Олійник («Самміт-Агро Юкрейн»), Олена Пельтек (BerthoudUkraine), Дмитро Кубрак («Агроімпорт Груп»), Дмитро Черненко («БТУ-Центр»), Богдан Горбунов («Агросем»), Дмитро Сакунов (УАПК), Володимир Зайцев («Еліксир Україна»), Аль-Хатіб Вісам («Агрі Саєнсис»); про деякі новинки з лінійки «Лозовських машин» розповів кандидат технічних наук Віктор Сич. Принагідно висловлюємо подяку всім названим компаніям, які крім актуальних і змістовних доповідей ще й забезпечили нам партнерську підтримку у проведенні конференції. А особлива подяка компанії «КУН Україна» – генеральному партнеру «Дня агронома».

 

В одному з виступів на конференції було повідомлено, що на півдні Одещини вже розпочалися польові роботи – внесення першого мінерального підживлення. А отже весна вже рушила у свої ходу. Тому ми бажаємо нашим агрономам успішної праці у новому сезоні, гарних врожаїв і нових щаблів самовдосконалення!

 

Поділитись: