Головне:

Конференція «День агронома – 2019», м.Київ, лютий 2019 року

Поділитись:

Завдяки змінам клімату, науково-технічному прогресу, зростанню споживання продуктів у світовому масштабі та іншим динамічним процесам професія агронома, а точніше – майстерність цього спеціаліста ніколи не набуде довершених форм. Тобто агроном завжди відчуватиме потребу у самовдосконаленні, а отже він шукатиме тих джерел, з яких можна було б одержати ковток нових знань. Конференція «День агронома», яку щороку проводить наш журнал, саме і є таким джерелом. Або, як ми самі визначаємо, вона є майданчиком для обміну знаннями, досвідом та ідеями між професіоналами аграрної галузі – керівниками та агрономами сільгосппідприємств, науковцями, спеціалістами компаній-постачальників.

 

Цьогорічна конференція була проведена 6–7 лютого і зібрала понад дві сотні учасників з усієї України. Своїми напрацюваннями та ідеями поділилися агрономи-практики: Василь Рева («Баришівська зернова компанія»), Юрій Кулик («Агросетон»), Андрій Вдовиченко (ПСП «Ім. Т.Г.Шевченка»), Олег Язиков («Жива нива»), Микола Сучек («Вітагро»), Василь Мельник («Агро-Регіон Україна»), Андрій Ріпенко («Українка Агро») та Ігор Паславський (ТОВ «Україна»). Перетворити їхні доповіді на дискусії допомагали науковці-модератори: академіки НААНУ Олександр Іващенко та Микола Гаврилюк, члени-кореспонденти Світлана Каленська та Семен Танчик.

 

А новинки в царині засобів виробництва репрезентували представники українських та зарубіжних компаній: Олександр Соловей («КУН Україна»), Микола Дем’янюк («Сингента»), Олександр Олійник («Самміт-Агро Юкрейн»), Олена Пельтек (BerthoudUkraine), Дмитро Кубрак («Агроімпорт Груп»), Дмитро Черненко («БТУ-Центр»), Богдан Горбунов («Агросем»), Дмитро Сакунов (УАПК), Володимир Зайцев («Еліксир Україна»), Аль-Хатіб Вісам («Агрі Саєнсис»); про деякі новинки з лінійки «Лозовських машин» розповів кандидат технічних наук Віктор Сич. Принагідно висловлюємо подяку всім названим компаніям, які крім актуальних і змістовних доповідей ще й забезпечили нам партнерську підтримку у проведенні конференції. А особлива подяка компанії «КУН Україна» – генеральному партнеру «Дня агронома».

 

В одному з виступів на конференції було повідомлено, що на півдні Одещини вже розпочалися польові роботи – внесення першого мінерального підживлення. А отже весна вже рушила у свої ходу. Тому ми бажаємо нашим агрономам успішної праці у новому сезоні, гарних врожаїв і нових щаблів самовдосконалення!

 

Поділитись: