Головне:

Конференція «День Агронома», м.Київ, лютий 2016 року

Поділитись:

Українські сільгоспвиробники за останні півроку пережили дві кризи: надзвичайно спекотливе літо, яке не дало отримати запланований урожай, та посушливу осінь, яка не дозволила нормально відсіятися (про фінансову кризу ми вже мовчимо – це наша карма). Але навіть вони не вбили в аграріїв надії на щасливе майбутнє – вдалу весняну посівну кампанію та позитивний господарський результат у підсумку сезону. Адже насправді ще далеко не всі ресурси використано – як у технологіях, так і в організації виробничих процесів.

 

Саме про це точилася дискусія під час конференції «День агронома», яку 17–18 лютого провів журнал The Ukrainian Farmer.

  

Генеральним спонсором заходу виступила компанія «Кун Україна». Допомагали в організації конференції компанії «Case IH», «Євраліс», «Аріста ЛайфСайенс», «Август Україна», «Техноторг», «Монсанто», «Самміт-Агро Юкрейн».

Забезпечували високий рівень професіоналізму під час обговорення доповідей модератори конференції: операційний директор агрохолдингу «Мрія» Віктор Кухарчук, академік-секретар НААНУ Олександр Іващенко, академік Європейської академії природничих наук Едуард Дегодюк, академік НААНУ Микола Гаврилюк, директор ДСДГ «Асканійська» Віктор Нижеголенко.

Конференція зібрала понад 200 учасників, серед яких були в основному директори сільгосппідприємств, керівники агрономічних служб, представники компаній-постачальників, науковці. Програма конференції складалася з виступів як теоретико-прогностичного характеру, так і суто практичних, що містили конкретні рекомендації аграріям.

Особливо хотілося б відзначити такі доповіді учасників:

• Правильний вибір обприскувачів і форсунок — доповідач Жан П’єр Веко («Кун»);

• Оптимізація технології вирощування польових культур за допомогою біорішень — доповідачі Микита Суворов («Аріста ЛайфСайенс»);

• Нові японські технології для українських ланів — доповідач Олександр Олійник («Самміт-Агро Юкрейн»);

• ТОРК СТ – секретний компонент відмінного врожаю — доповідач Олексій Стеценко («Монсанто»);

• Шкідники зернових колосових і методи боротьби з ними — доповідачі Ірина Малиш, Євген Черненко («Август Україна»);

• Інновації – запорука успіху та рентабельності виробництва — доповідач Володимир Мокрієнко («Євраліс»);

• Правильний вибір ззр та техніки — доповідач Олександр Бовсуновський («Техноторг»);

• Роторні комбайни – оптимальне рішення для збирання олійних культур — доповідач Олександр Горбань («Case IH»).

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам конференції за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань у переддень нового аграрного сезону, бажає високих урожаїв, гідних прибутків і задоволення від праці!

Поділитись: