InterAgro 2010

Поділитись:

6 міжнародна спеціалізована виставка рентабельного високоефективного сільського господарства.
ІнтерАГРО – найбільша зимова сільськогосподарська виставка в Україні. Вона охоплює усі сфери сільського господарства та проходить за підтримки Міністерства аграрної політики України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції.

ІнтерАГРО – найважливіша подія, яка спрямована на просування сучасних технологій в агропромисловий комплекс, пропонує повний спектр сільськогосподарської техніки та новітні науково-технічні розробки для професіоналів-аграріїв. Виставка представляє основні напрямки інноваційного розвитку світового сільськогосподарського машинобудування і є унікальним торгівельним майданчиком для укладання контрактів на постачання сучасної вітчизняної та закордонної техніки.

У 2009 році на виставці ІнтерАГРО було представлено 394 експонента, серед яких 138 іноземних компаній із 16 країн: Україна, Росія, Білорусь, Польща, Чехія, Німеччина, Франція, Італія, Туреччина, Іспанія, Індія, Нідерланди, Австрія, Бельгія, Швейцарія, Латвія, Ізраїль. Виставку відвідали майже 19 000 осіб. Загальна площа виставки склала 31 000 кв. м.

Поділитись: