Головне:

День поля компанії «Агросем», с.Дзвінич, Тернопільська область, серпень 2016

Поділитись:

  

«Світові інновації в сьогоденному виробництві» ― під таким гаслом 18 серпня поблизу с. Дзвінич Тернопільської області відбувся День поля компанії «Агросем» ― одного з провідних постачальників продукції для  сільгоспвиробників.

 

Свої новинки презентували  компанії-партнери: Prograin, Dow Seeds, KWS, Maїsadour, Saaten Union, Strube, Yara, John Deere. Відвідувачі мали нагоду ознайомитися із найсучаснішими досягненнями в селекції сільгоспкультур та технології їх вирощування, а також у дії побачити технічні інноваційні розробки, покликані поліпшити якість використання добрив та керування сільгосптехнікою.    

Утім, інновації стосувалися не лише продуктів, які виводить на ринок «Агросем», а й власне самої концепції проведення Дня поля. Нині, на відміну від попередніх років, усі заходи об’єднали в одну локацію, тож урочисте відкриття, презентації компаній, демонстрація техніки відбувалися на фоні чудових демоділянок з кукурудзою, соняшником та соєю.

– З кожним роком ми намагаємося підвищити рівень проведення Дня поля, ― зазначив  директор «Агросем» Олексій Кулик. ― Цього року вирішили дещо змінити концепцію, зробивши захід компактнішим. Водночас переформатували і змістову частину. Зробили акцент на системі точного землеробства: зокрема, знайомимо наших клієнтів з технологією раціонального внесення азотних добрив від компанії Yara, технологією FarmSight від компанії John Deere тощо. Ми вже готуємося до продажу цих технологій, бо впевнені, що дуже скоро вони будуть затребувані нашими фермерами, які в переважній своїй більшості є прогресивними виробниками.

2016 рік для «Агросем» видався результативним. Зокрема, ми почали співпрацювати з компанієюJohn Deere як офіційний дилер у Хмельницькій та Тернопільській областях. Цей рік відзначився кількома важливими подіями: «Агросем» отримав сертифікат із продажу пакета послуг John Deere  FarmSight, відкрив сервісний центр в Тернополі. Надалі компанія планує розпочати будівництво сервісного центру в Хмельницькому за стандартами John Deere та розвивати дилерську мережу в інших областях, а також активно удосконалювати постачання на український ринок запчастинJohn Deere.

Окрім того, компанія активно розвиває інші складові свого бізнесу ― продаж насіння та добрив. Із кожним з цих напрямків роботи «Агросем» відвідувачі мали можливість детально познайомитися на Дні поля ― оглянути демопосіви високоврожайних та високопротеїнових гібридів сої, інтенсивних гібридів кукурудзи та соняшнику від відомих виробників  Prograin, Dow Seeds, KWS, Maїsadour, Saaten Union, Strube. Компанія Yara презентувала новинку ― пристрій N-Sensor, який допомагає раціонально вносити азотні добрива на полі. John Deere вразив присутніх інноваційною технологією для точного землеробства FarmSight та системою «АвтоТрак», яка автоматично управляє рухом комбайна по полю, а також синхронною роботою техніки у полі під час збирання врожаю.

– Усі напрямки ми розвиваємо однаково інтенсивно, ― зазначив Олексій Кулик. ― Адже наша концепція ― пропонувати клієнту пакетне рішення, що включає якісні продукти, у яких ми впевнені. Для цього ми значно збільшили  штат агрономів та розширили мережу сервісних інженерів ― вони допомагають нашим клієнтам правильно вибрати продукт, технологію, техніку тощо. Утім, свою увагу ми акцентуємо не тільки на зростанні кількості клієнтів, а насамперед на якості роботи з ними.

 

Коментарі 

 

Вадим Левковський, продукт-менеджер у Східній Європі компанії  Yara

Ми не вперше беремо участь у Дні поля компанії «Агросем», але цього разу розповідаємо не про добрива, а про те, як краще їх використовувати. Зробити це можна за допомогою пристрою N-Sensor, який встановлюється на трактор. Під час руху техніки по полю N-Sensor визначає потребу культури в азоті та посилає дані на контролер розкидача або обприскувача. Таким чином регулюються дози внесення добрив на 1 м². Це не тільки раціональне використання добрив, а й більш якісне їх застосування.  У Європі такі прилади вже широко застосовують, натомість для України таке обладнання ― відносно нове явище, тому ми хочемо ознайомити з ним українських фермерів.  «Агросем» є піонером впровадження такого обладнання в Україні. Ми довірили саме їм цю технологію, адже, на відміну від інших наших дилерів, вони мають у своєму портфелі повний комплект необхідних для цього продуктів ― добрива та техніку. Компанія «Агросем» ― один з наших ключових партнерів в Україні. Ми задоволені співпрацею, маємо позитивну динаміку продажів, незважаючи на економічні труднощі в країні.

 

Сергій Нагорний, комерційний директор компанії «Маїсадур семанс Україна»

На цьому Дні поля ми представили основні гібриди кукурудзи та соняшнику, цікаві для цього регіону. Щодо кукурудзи, то ми маємо повне портфоліо для виробника ― близько 25 гібридів з різним ФАО, типом зернівки, екстенсивного чи інтенсивного типу вирощування, різної вологовіддачі тощо. Що стосується соняшнику, то ми порівняно новий гравець на цьому ринку, але вже зареєстрували до 15 гібридів ― класичних з високим вмістом олії, високоолеїнових, призначених для систем Clearfield та Clearfield Plus, толерантних до гербіцидів групи сульфонілсечовини, стійкі до вовчка, зокрема раси 7+. Ми розширюємо лінійку культур ― зокрема, на наступний рік зареєстрували низку покривних культур.  З «Агросем» працюємо другий сезон, на сьогодні це один з наших стратегічних партнерів, вони дуже активно розвиваються, збільшують продажі, роблять якісний супровід. «Агросем»  чітко бере на себе зобов’язання, активно просуває наш продукт і головне ― надає післяпродажний сервіс. Нам імпонує, що вони не просто продають насіння, а надають фермеру повний технологічний пакет. Це дуже цікаво.

 

Володимир Першута, директор Dow Seeds Україна

Співпрацю з «Агросем» ми розпочали в 2015 році. Сьогодні вони є одним з основних наших партнерів, за цей невеликий проміжок часу показали себе як професійна команда, якій можна довіряти. Для нас важливо, щоб наші партнери мали активну позицію, виконували частину роботи щодо просування нашого продукту, а не тільки ставили наше насіння у свій прайс-лист. «Агросем» повністю відповідає цим вимогам. Ми проводимо спільні заходи, разом здійснюємо післяпродажний супровід клієнтів. Адже насіння ― специфічний продукт, який потрібно розуміти, щоб правильно використовувати. На ринку України ми представляємо кукурудзу та соняшник, зокрема високоолеїнові гібриди та гібриди для системи Clearfield. Що стосується кукурудзи, то ми фокусуємося на тих гібридах, які навіть за несприятливих  умов дають результат. Деякі з них представили  на цьому демополі. На цей рік плануємо додати до нашого портфоліо ще п’ять гібридів кукурудзи, у результаті матимемо 20 продуктів, придатних для вирощування у всіх зонах. Звісно, усі вони будуть доступні клієнтам через нашого дилера «Агросем». 

 

Ігор Хижняк, територіальний менеджер компанії John Deere

Понад півтора року ми шукали дилера для Західної України. Це цікавий і водночас складний регіон для ведення бізнесу, адже тут висока конкуренція, оскільки близькість кордону дозволяє іншим виробникам легко освоювати цей ринок. Тому нам потрібен був не просто фінансово стабільний дистрибутор, а той, хто знає клієнтів, специфіку ринку, сукупно розуміє агробізнес. Таким виявився «Агросем». Нам подобається, як працює «Агросем»: з їхнього боку ми бачимо щиру зацікавленість і готовність інвестувати у зростання рівня співпраці з клієнтом, з John Deere. Ми вважаємо, що наш кредит довіри вже був оплачений, і ми продовжуємо інвестувати свої знання, ресурс у цю компанію.

Сьогодні сільське господарство потребує кардинально нових рішень для підвищення ефективності виробництва. Одним з таких є точне землеробство. На цьому Дні поля ми демонструємо програму FarmSight. Це перш за все навігаційні технології, які дозволяють підвищити продуктивність комбайнів і зменшити їх кількість на одиницю площі. Адже, маючи відповідне обладнання,  комбайн розвантажується під час руху  швидко та точно, без ризику, що трактор пошкодить комбайн. Окрім того, ми представляємо систему «АвтоТрак», за допомогою якої трактор може їздити по полю без водія ― залежно від налаштування з точністю 1,5–15 см. Така технологія стане в пригоді стомленому водію.

 

Юрій Ковалець, головний агроном ТОВ «Агро-Рось», Тернопільська обл.

З компанією «Агросем» маємо дуже добрі відносини. Купуємо в них насіння кукурудзи, мікродобрива. Імпонує дуже висока якість обслуговування ― у будь-який час менеджер може привезти все, що потрібно. Оскільки маємо в автопарку переважно технікуJohn Deere, то співпрацюємо й щодо її обслуговування: купуємо в них запчастини, а їхні спеціалісти проводять діагностику. Нині вони відкрили новий просторий сервісний центр, тож, думаю, взимку наша техніка обслуговуватиметься в них.  

 

Антон Артеменко, директор ТОВ «Маїс», Київська обл.

Вирощуємо озиму пшеницю, сою, соняшник, кукурудзу на площі 2700 га. З «Агросем» співпрацюємо близько чотирьох років, купуємо в них ЗЗР, насіння соняшнику та кукурудзи. Співпрацею задоволені ― вони нам допомагають розібратися з технологією, впроваджувати інновації в насінництві. Так, ми одні з перших придбали в них якісне насіння компанії Dow Seeds, завдяки чому  другий рік маємо кращі результати, ніж наші  сусіди. Завжди знаходимо з ними взаємовигідні рішення, незважаючи на економічні потрясіння та законодавчі зміни.

 

Поділитись: