Компанія Bayer провела конференцію

Поділитись:

Компанія Bayer провела конференцію “Байєр КропСайєнс – новий гравець на ринку насіння ріпаку”. Захід проходив 1 березня 2012 року у прес-залі нового НСК “Олімпійський”, м. Київ.
На конференції керівники Байєр КропСайєнс презентували початок нового напряму компанії в Україні, а саме,  початку продажу насіння рапсу під торговою маркою Bayer.
З доповідями виступили: Андреас Льохель, керівник підрозділу Байєр КропСайєнс в Україні;  Др.Клаус Фельман, керівник групи проекту насінництва в Німеччині, Центральній та Східній Європі; Стефан Посаду, менеджер з розвитку насінництва Центральній та Східній Європі;  Анатолій Шіхерт, кроп-менеджер з олійних культур; Борис Тимофєєв, керівник відділу маркетингу та розвитку в Україні.
Доповіді розкривали нове бачення компанії Bayer у сільському господарстві України та світу, розвиток насіннєвого бізнесу (зокрема насіння ріпаку), переваги насіння ріпаку від  Байєр КропСайєнс.
Конференцію гармонійно доповнила оглядова екскурсія по реконструйованому стадіону НСК “Олімпійський” та святковий банкет.

Поділитись: