"АГРАРНА ЕЛІТА УКРАЇНИ", Національна філармонія України, 16 травня 2013 року (оновлено)

Поділитись:

16 травня в Національній філармонії України відбулася церемонія нагородження “Аграрна Еліта України”. Цей захід уже традиційно, третій рік поспіль, організовує провідний аграрний журнал “The Ukrainian Farmer”. Генеральними партнерами виступили Case IH, New Holland Agriculture. Партнерами події були: Michelin, SSAB, Scania, HAGS и Väderstad.  На червоному килимі відбувся унікальний парад зірок першої величини в аграрному бізнес-середовищі. Найкращі представники аграрного бізнесу та яскраві представники світського життя країни зібралися, аби дізнатися розподіл 20 номінацій між 100 передовими компаніями.
Цього року для визначення переможців редколегія журналу “The Ukrainian Farmer” провела масштабне анкетування експертної ради проекту, до складу якої ввійшли представники галузевих асоціацій, постачальників МТР, компаній, що надають юридичні, консалтингові та інші послуги виробникам аграрної продукції. 
20 номінацій, які визначили організатори, відповідали напрямку, в якому агропідприємство досягло найбільшого прогресу та успіху. Крім того, почесну місію вручити кожну номінацію надали людям, які представляють відповідний професійний напрямок, у якому були відзначені компанії. Наприклад, номінацію “Органічне виробництво” вручала доктор медичних наук, професор Ольга Богомолець, номінацію “Потужне зростання” – президент асоціації УКАБ Алєкс Ліссітса, номінацію “Енергоефективність” – Надзвичайний і Повноважний посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен, який  представив чотирьох швецьких партнерів заходу: SSAB, Scania, HAGS та Väderstad, наголосивши, що енергоефективність не тільки правильно і розумно, а й прибутково. Приємно було бачити на сцені олімпійську чемпіонку Ірину Марлені, яка вручила почесну нагороду переможцям у номінації “Власна торгова марка”, а також — народну артистку України, Героя України Ніну Матвієнко, яка не тільки відзначила компанії у номінації “Соціальна відповідальність”, а й потішила і розворушила присутніх народною піснею. І не дивно, що стільки уваги до цієї номінації, адже, як доречно зауважив один із переможців: “Наш бізнес буде успішним тільки тоді, коли навколо нас будуть щасливі люди”. 
Директор Видавничого дому “АГП Медіа” Геннадій Воробйов нагородив переможців у номінації “Дебют року”, привітав дебютантів у сотні найкращих та поділився приємністю третій рік поспіль бачити знайомі обличчя, які відроджують сільськогосподарську промисловість великої аграрної країни. 
Бізнес-директор представництва CNH в Україні Антуан Ребіяр приготував незвичний сюрприз для представників найкращих українських аграрних підприємств, на початку нагородження він оголосив про те, що буде розіграно два трактора від генеральних спонсорів Case IH та New Holland Agriculture. Хто ж отримає цих два великих в усіх значеннях подарунки, які припарковані просто перед входом до Національної філармонії, залишалося загадкою до кінця вечора. І лише після нагородження ведучі Юрій Горбунов та Лідія Таран за допомогою великого лотерейного барабану розіграли ці подарунки. Щасливими власниками новеньких тракторів стали агрофірма “Сади України” та ПП “Імпак”.

Подивитися перелік компаній, які увійшли у сотню найкращих по версії журналу “The Ukrainian Farmer” у проекті “Аграрна Еліта України”, ви можете ТУТ.

Прочитати про розіграш тракторів ви можете ТУТ.

Поділитись: