Елеватор

Житомирське птахогосподарство введе в експлуатацію власний інкубатор

Житомирське птахогосподарство введе в експлуатацію власний інкубатор

ФОП «Ядута» (смт Пулини Житомирська область) – мале підприємство, яке займається вирощуванням бройлерів – планує збільшити поголів’я птиці та ввести в експлуатацію власний інкубатор.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів власник фермерського господарства Юрій Ядута.

«Плануємо збільшити поголів’я птиці, бо наші пташники розраховані на 35-40 тис. голів птиці одночасного утримання, – зазначив він. – Найближчим часом уведемо в експлуатацію свій власний інкубатор, що допоможе нам контролювати якість інкубації й отримання молодняку, а також позбавить залежності від інкубаторних станцій, що особливо болісно для нашого підприємства в період високого сезону».

Господарство поставило собі за мету працювати з птицею, яка буде проінкубована на власних потужностях. Це дозволить забезпечити стабільність роботи з клієнтами й працювати безперебійно цілий рік, підкреслив Юрій Ядута.

Також підприємство хоче повністю перейти на отримання екологічного м’яса птиці без антибіотиків, застосовуючи пробіотичні препарати.

«Уже є напрацювання з цього питання, – сказав Юрій Ядута, – лишилося визначитися з препаратом і схемою його використання. Поки що процес на стадії консультацій і вибору постачальника».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!