Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

Закупівельні ціни на пшеницю знижуються як на первинних елеваторах, так і в портах

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На поточному тижні зерноторгові компанії знижують закупівельні ціни на продовольчу і фуражну пшеницю як на первинних елеваторах, так і в портових терміналах, повідомляє AgroTimes.

Зокрема, індикативний вітчизняний трейдер СП «НІБУЛОН» з 4 лютого знизив ціни попиту на пшеницю у філіалах внутрішніх областей до 50 грн./тонна. На терміналі в Миколаївському порту закупівля продовольчого зерна наразі ведеться по 6000-6050 грн./тонна проти 6050-6100 грн./тонна у минулу п’ятницю, 31 січня.

Порівняно з кінцем минулого тижня на 30-90 грн./тонна знизила ціни закупівлі пшениці на своїх елеваторах і  група компаній «Прометей» – наразі вони складають 5410-5910 грн./тонна залежно від класу зернової і віддаленості елеваторів від експортних базисів.

На 125 грн./тонна порівняно з цінами минулої п’ятниці – до 6125 грн./тонна знизила закупівельні ціни на продовольчу пшеницю на терміналі ТІС в порту «Південний» компанія «Агропросперіс».

Зниження внутрішніх цін на пшеницю відбувається на тлі послаблення попиту імпортерів і волатильності курсу гривні до долара США і євро.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!