Елеватор
Головне:
Елеватор

Вперше після 2007 року «Масандра» отримала «особливо видатний» урожай винограду

Вперше після 2007 року «Масандра» отримала «особливо видатний» урожай винограду

Кримське об’єднання «Масандра» завершило збирання винограду. Цього року врожай склав 17,4 тис. тонн – на 24% вище запланованого і на 344 тонни більше, ніж у 2017 році.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

Урожайність склала 52,2 ц/га проти минулорічних 48,4 ц/га.

Цей рік «Масандра» оцінює як «особливо видатний». За всю історію агрометеоспостережень, які «Масандра» веде з 1930 року, «особливо видатним» урожай був лише 16 разів. Останній – у 2007 році.

«Для нас важлива не тільки врожайність і не стільки валовий збір, як якість отриманого врожаю і виноматеріалів, – зазначила генеральний директор «Масандри» Яніна Павленко. – Цей рік дав нам можливість приготувати цілу палітру масандрівских вин – від сухих до лікерних, у тому числі рідкісні марки – такі, як «Мускат білий Лівадія» і «Піно-грі Ай-Даніль», які ми не готували п’ять і шість років відповідно. Для приготування мускату вміст цукру в ягоді має бути не менше 33%, піно-грі – 30%».

За її словами, в кліматичному плані рік був непростим: аномально посушливий серпень змінив дощовий вересень. Однак такі умови негативно позначилися лише на деяких столових сортах – частина з них через зайву вологу потріскалася на лозі. Технічні сорти не постраждали.

Сезон збирання врожаю тривав в цілому 2,5 місяця.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали