Елеватор

Вперше після 2007 року «Масандра» отримала «особливо видатний» урожай винограду

Поділитись:
Вперше після 2007 року «Масандра» отримала «особливо видатний» урожай винограду

Кримське об’єднання «Масандра» завершило збирання винограду. Цього року врожай склав 17,4 тис. тонн – на 24% вище запланованого і на 344 тонни більше, ніж у 2017 році.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

Урожайність склала 52,2 ц/га проти минулорічних 48,4 ц/га.

Цей рік «Масандра» оцінює як «особливо видатний». За всю історію агрометеоспостережень, які «Масандра» веде з 1930 року, «особливо видатним» урожай був лише 16 разів. Останній – у 2007 році.

«Для нас важлива не тільки врожайність і не стільки валовий збір, як якість отриманого врожаю і виноматеріалів, – зазначила генеральний директор «Масандри» Яніна Павленко. – Цей рік дав нам можливість приготувати цілу палітру масандрівских вин – від сухих до лікерних, у тому числі рідкісні марки – такі, як «Мускат білий Лівадія» і «Піно-грі Ай-Даніль», які ми не готували п’ять і шість років відповідно. Для приготування мускату вміст цукру в ягоді має бути не менше 33%, піно-грі – 30%».

За її словами, в кліматичному плані рік був непростим: аномально посушливий серпень змінив дощовий вересень. Однак такі умови негативно позначилися лише на деяких столових сортах – частина з них через зайву вологу потріскалася на лозі. Технічні сорти не постраждали.

Сезон збирання врожаю тривав в цілому 2,5 місяця.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями