Елеватор

Виробника заморожених овочів і фруктів «Фрау Марта» можуть придбати дві фізособи

Виробника заморожених овочів і фруктів «Фрау Марта» можуть придбати дві фізособи

Двоє фізосіб – Руслан Гурський та Ірина Павленко – мають намір купити виробника заморожених овочів і фруктів ПрАТ «Фрау Марта» (Черкаська область).

Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації НКЦПФР, Ірина Павленко має намір придбати 10,002% акцій ПАТ, Руслан Гурський – 89,998% у компанії Statinko Limited (Кіпр), яка є 100%-вим власником «Фрау Марти».

Пакет Ірини Павленко може скласти 4,536 тис. акцій, Руслана Гурского – 40,819 тис. акцій.

Номінальна вартість однієї акції оцінюється в 1 тис. грн.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб (ЄДР), кінцевим бенефіціаром «Фрау Марти» є Тетяна Перепілична.

Згідно з інформацією на сайті компанії, її виробничий цикл включає в себе всі технологічні етапи виготовлення кінцевого продукту: обробіток землі (близько 6 тис. га), сівбу, вирощування, збирання врожаю, перероблення та замороження.

Основу асортименту «Фрау Марта» становить горошок, кукурудза, цибуля, перець, капуста цвітна і брокколі. Компанія переробляє фруктову лінійку, призначену для оптових покупців. Вся продукція реалізується в Україні та країнах СНД.

У 2016 році ПрАТ «Фрау Марта» скоротило чистий прибуток у 14 разів – до 1,52 млн грн, чистий дохід від реалізації – в 2,5 рази – до 66,97 млн грн порівняно з 2015 роком.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!