«Варіант Агро Буд» продовжує виробництво і допомагає медикам Харкова
![](https://agrotimes.ua/wp-content/uploads/2020/04/variant-agro-stro.jpg)
Незважаючи на складну поточну ситуацію, пов’язану із епідемією коронавірусу та введенням карантинних обмежень, харківський виробник елеваторного обладнання ТОВ «Варіант Агро Буд» продовжує виконувати свої зобов’язання по підписаними раніше договорами в повному обсязі і не зупиняє виробництво. Про це повідомила прес-служба компанії у Facebook.
«Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб не підвести своїх партнерів і вчасно забезпечити відвантаження обладнання, а також зберегти наш персонал» – прокоментував власник ВАБ Данило Шуфані.
Крім іншого, компанія активно допомагає медичним установам і лікарям міста Харкова. На даний момент вже виділені 1 млн. гривень на покупку медикаментів і засобів індивідуального захисту для лікарів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1 та Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні.
Читайте також: «Варіант Агро Буд» виконує кілька великих замовлень на 32-метрові силоси
Додати коментар