Елеватор

В. о. голови Адміністрації морських портів України призначено латвійця Вецкаганса

В. о. голови Адміністрації морських портів України призначено латвійця Вецкаганса

Портового спеціаліста з Латвії Райвіса Вецкаганса призначено виконувачем обов’язків голови держпідприємства «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України, його глава Володимир Омелян представив 12 січня в Одесі нового керівника трудовому колективу підприємства.

Під час представлення він зазначив, що новий керівник має повну свободу дій щодо реформування адміністрації та боротьби з корупційними схемами.

«Я наполягаю на тому, що АМПУ має бути реформована й перетворена на прозоре та ефективне підприємство, яке працює на державу й обстоює державний, а не приватний інтерес. У цьому розрізі Райвіс  Вецкаганс має повну свободу дій», ‒ сказав Володимир Омелян.

Міністр наголосив, що зміна керівництва АМПУ ‒ перший крок у реформуванні морської галузі.

«Ми розпочали реформу, і вже є певний спротив. Це нормально. Якщо міністр зручний для всіх, це ставить під питання його ефективність. Але я наголошую: державний інтерес і державний контроль над державними ж підприємствами мають бути вищими за приватні інтереси. Я відстоюю і відстоюватиму саме такий підхід», ‒  підкреслив Володимир Омелян.

Як повідомлялося, Приморський районний суд Одеси 11 січня 2017 року зупинив дію наказу Міністерства інфраструктури України № 1-О від 6 січня 2017 року, яким змінено в. о. голови АМПУ, до ухвалення рішення у зазначеній цивільній справі.

Згідно з копією рішення суду про забезпечення позову, розміщеною на сайті АМПУ, позов подав в. о. глави АМПУ Юрій Наконечний.

Раніше АМПУ заявила про отримання 10 січня 2017 року наказу Мінінфраструктури від 6 січня 2017 року за підписом директора департаменту забезпечення комунікацій та аналітичної роботи про звільнення Юрія Наконечного від виконання обов’язків голови АМПУ і покладання виконання цих обов’язків на начальника юридичної служби підприємства Сергія Гронського.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!