Елеватор

«Укрспирт» збільшив обсяги виробництва майже вдвічі

«Укрспирт» збільшив обсяги виробництва майже вдвічі

За 4 місяці роботи нового керівництва ДП «Укрспирт» продемонстрував значний ріст обсягів виробництва, збільшення кількості працюючих заводів, збільшення чистого прибутку та сплачених податків, ріст заробітної плати.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Всього за 4 місяці роботи нового керівництва ми бачимо цифри, які говорять самі за себе. Обсяги виробництва виросли в 1,8 разів – до 944,1 тис. дал. Запрацювало 8 нових заводів (кількість зросла з 12 до 20), – зазначив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий. – Чистий прибуток за січень-вересень 2016 року склав 64,71 млн грн. Це проти збитку у близько 14 млн у 2015 році. За 11 місяців 2016 року ДП «Укрспирт» сплатило 338, 3 млн грн. податків до держбюджету. Заробітна плата зросла на 30%».

Нова команда стала до роботи з 1 серпня 2016 року. За підсумками роботи протягом серпня-жовтня 2016 року ДП «Укрспирт» було отримано чистого доходу у сумі 479,7 млн грн. Окрім цього, за звітний період ДП «Укрспирт» сплачено на користь держави 255,2 млн грн.

За словами т.в.о директора ДП «Укрспирт» Олега Дрожжіна, підприємство зараз виробляє те, що справді потрібно ринку.

«Таким чином з 437,1 тис. дал етилового спирту, яке підприємство виробило у серпні цього року, у листопаді ця цифра сягнула позначки у 944,1 тис дал. Наступні місяці ця цифра продовжить збільшуватися і вже в грудні ми перетнемо позначку в 1 млн дал спирту на місяць», – запевнив він.

Олега Дрожжін також розповів, що у серпні цього року у ДП «Укрспирт» налічувалося лише 12 працюючих виробничих майданчиків по всій території України, а в листопаді вдалося реанімувати ще 7 місць проваджень діяльності ДП «Укрспирт». Сьогодні ж працюють уже більше 20 підприємств.

За 11 місяців цього року, повідомив керівник «Укрспирту», на експорт було реалізовано 250,26 тис. дал етилового спирту.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!