Елеватор

У жовтні на Полтавщині запустять другу чергу елеватора

У жовтні на Полтавщині запустять другу чергу елеватора

Компанія «Ланнівська МТС», яка веде господарську діяльність на Полтавщині, у жовтні планує запуск другої черги власного елеватора.

Про це йдеться у статті в журналі The Ukrainian Farmer.

За словами бухгалтера ТОВ «Ланнівська МТС» Маргарити Кузьмик, наразі елеватору підприємства вдалося вийти на обсяги перевалки в 1,1–1,3 оберту.

«На сьогодні у нас є можливість одночасно зберігати 45 тис. тонн. Добудовуємо силоси ще на 15 тис. тонн, що дозволить значно поліпшити гнучкість підприємства — зможемо одночасно зберігати більшу кількість відносно невеликих партій різних культур і за рахунок цього наростити оберти», – зауважила вона.

У статті також повідомляється, що власники підприємства прийняли рішення із проєктування другої черги і вже у квітні цього року розпочалися будівельні роботи. Друга черга передбачає зведення 4  силосів KMZ Industries загальною місткістю 15  тис. тонн: дві місткості по 5 тис. тонн, одна — на 3 тис. тонн і ще одна — на 2 тис. тонн. Початок роботи другої черги заплановано на жовтень.

Нагадаємо, KMZ Industries поставить сепаратор власної розробки до Болгарії. Раніше у KMZ анонсували створення однієї лінійки елеваторного обладнання.