Елеватор

У «Мрії» є шанс стати найбільшим виробником картоплі в Україні

У «Мрії» є шанс стати найбільшим виробником картоплі в Україні

У 2019 році  агрохолдинг «Мрія» може стати одним із найбільших  виробників картоплі в Україні.

Про це заявив генеральний директор «Мрія Агрохолдинг» Сaймон Чернявський, інформує Українська асоціація виробників картоплі.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет України дозволив компанії SALIC UK Ltd (Велика Британія) придбати Самолусківський крохмальний завод, який входить у структуру агрохолдингу «Мрія», і сховища для сільгоспкультур.

«SALIC у світі займає високі позиції у виробництві картоплі. Я гадаю, що об’єднана організація буде одним із найбільших виробників картоплі в Україні,– зазначив Сaймон Чернявський. – Точну площу ми поки не знаємо, десь у районі від 1 до 3 тис. га».

Він також зазначив, що зараз проходить злиття двох організацій в одну, і разом планують збільшувати рентабельність виробництва і нарощувати ефективність.

«Зараз йде процес об’єднання. Ми будемо інвестувати значні кошти в капіталізацію «Мрії», оскільки вона довгий час не мала достатнього ресурсу, – сказав Саймон Чернявський. – Це будуть інвестиції в техніку, інфраструктуру, технології, добрива, захист і генетику. Технологія дуже близька до технології виробництва SALIC».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!