Елеватор
Головне:
Елеватор

Технологія знезараження зерна від Sojam у рази підвищує ефективність роботи елеватора

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Завдяки новітній технології небулізації зерна від компанії Sojam, в основі якої лежить використання інсектициду Пірігрен 50 ХТ (діюча речовина піриміфос-метил), елеваторні підприємства відчутно мінімізують кількісно-якісні втрати, заощаджують час та оптимізують логістику.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Головною перевагою інсектициду контактної дії Пірігрен 50 ХТ є його безпечність для працівників підприємства – препарат готовий до використання, тож його не потрібно розбавляти, дозувати, змішувати тощо. Таким чином, прямого контакту персоналу з інсектицидом немає. Цілком безпечний він і для кінцевого споживача продукції.

Крім того, персонал зерноскладу може самостійно обробити зерно, що також істотно зменшує витрати часу та коштів на цю операцію.

 «Оброблене зерно можна переміщати (відвантажувати, перевантажувати тощо) без повторної обробки, а також відвантажувати зерно на переробку, зокрема, на борошно, солод, комбікорм. Така перевага дає суттєву оптимізацію ресурсів, а також дозволяє ефективно боротися зі шкідниками на всіх ланках логістичного ланцюга», – йдеться в повідомленні.

Обладнання, розроблене спеціально для мікроскопічного розпилення й рівномірного розподілу препарату, можна застосовувати на всіх типах зерносховищ як вертикального, так і підлогового зберігання (за умови механізації складів). До того ж, залежно від потужностей і конструкції елеватора, можна обрати переносне чи стаціонарне обладнання.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: