Елеватор

Підсумки конкурсу на концесію Херсонського порту можуть бути переглянуті

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

3 лютого 2020 року за зверненням ТОВ “Спеціальна компанія морський порт Херсон” ухвалою Шостого апеляційного суду м. Києва в якості забезпечення позову зупинено дію наказу Міністерства інфраструктури № 16 від 21 січня 2020 року про затвердження результатів концесійного конкурсу та затвердження переможця концесійного конкурсу у порту Херсон.

З цього приводу Мінінфраструктури опубліковало заяву, в якій, зокрема, зазначається, що 11 січня 2020 року на адресу конкурсної комісії надійшла рецензія ФДМУ на звіт, поданий ТОВ “СКМП Херсон”. Висновок ФДМУ був негативним, оскільки звіт не повною мірою відповідав вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна і мав значні недоліки, що вплинули на достовірність оцінки.

«У зв’язку із цим, концесієдавець своїм наказом від 17.01.2020 року відхилив претендента від участі в конкурсі та скасував рішення про допущення ТОВ “Спеціальна компанія морський порт Херсон” до участі у концесійному конкурсі. Таким чином, конкурсна комісія та концесієдавець діяли у повній відповідності до положень конкурсної документації та законодавства України», – йдеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що компанія «Рісойл-Херсон» перемогла в конкурсі на концесію майнового комплексу ДП «Херсонський морський торговельний порт».

Читайте також: Компанія Risoil зобов’язана інвестувати в порт «Херсон» близько 300 млн грн

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями