Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

Підсумки конкурсу на концесію Херсонського порту можуть бути переглянуті

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

3 лютого 2020 року за зверненням ТОВ “Спеціальна компанія морський порт Херсон” ухвалою Шостого апеляційного суду м. Києва в якості забезпечення позову зупинено дію наказу Міністерства інфраструктури № 16 від 21 січня 2020 року про затвердження результатів концесійного конкурсу та затвердження переможця концесійного конкурсу у порту Херсон.

З цього приводу Мінінфраструктури опубліковало заяву, в якій, зокрема, зазначається, що 11 січня 2020 року на адресу конкурсної комісії надійшла рецензія ФДМУ на звіт, поданий ТОВ “СКМП Херсон”. Висновок ФДМУ був негативним, оскільки звіт не повною мірою відповідав вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна і мав значні недоліки, що вплинули на достовірність оцінки.

«У зв’язку із цим, концесієдавець своїм наказом від 17.01.2020 року відхилив претендента від участі в конкурсі та скасував рішення про допущення ТОВ “Спеціальна компанія морський порт Херсон” до участі у концесійному конкурсі. Таким чином, конкурсна комісія та концесієдавець діяли у повній відповідності до положень конкурсної документації та законодавства України», – йдеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що компанія «Рісойл-Херсон» перемогла в конкурсі на концесію майнового комплексу ДП «Херсонський морський торговельний порт».

Читайте також: Компанія Risoil зобов’язана інвестувати в порт «Херсон» близько 300 млн грн

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!