Елеватор
Головне:
Елеватор

«НІБУЛОН» випустив у Південний Буг понад 6 тонн мальків риб-біомеліораторів

«НІБУЛОН» випустив  у Південний Буг понад 6 тонн мальків риб-біомеліораторів

Компанія «НІБУЛОН» поповнила Південний Буг близько 246 тис. мальків товстолоба, білого амура та коропа з індивідуальною наважкою 25-35 г. Це більше, ніж 6 тонн.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

Таким чином компанія виконала чергову частину компенсаційних заходів  у рамках реалізації проекту з очищення суднового ходу на Південному Бузі.

Ці види риб є цінними біомеліораторами і перешкоджають цвітінню води, знищуючи фітопланктон та надлишки водної рослинності.

«Фахівці Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України підрахували, що за результатами робіт із прочищення суднового ходу на річці Південний Буг, проведених «НІБУЛОНом» у другій половині 2016 року і першій половині 2017 року, рибному господарству необхідно компенсувати 215,21 тис. грн», – повідомила інженер з охорони навколишнього природного середовища «НІБУЛОНу» Ірина Плошник.

«Потрібно подбати про те, щоб зберегти рибу, яка потрапила в річку, ‒ зазначив міський голова Вознесенська Віталій Луков. ‒ Щоб мальків не виловили до того, як вони подорослішають і наберуть вагу. Ми плануємо патрулювати ці води, щоб максимально зберегти товстолобиків, білих амурів і коропів. Щоб мальки перетворилися на товарну рибу і стали об’єктом риболовлі, потрібно близько двох років».

У найближчих планах «НІБУЛОНа» – зариблення в районах будівництва нових перевантажувальних терміналів на Дніпрі, зокрема, на Херсонщині, де в липні цього року була відкрита філія «Голопристанська».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!