Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

Непрацюючий цукровий завод на Вінниччині перебудують на елеватор і біогазову станцію

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Кирнасівський цукровий завод в Тульчинському районі на Вінниччині, який вже тривалий час не працює, може бути перебудований на елеватор і біогазову станцію.

Знайшлися інвестори, які готові за п’ять років вкласти 180 мільйонів доларів в реконструкцію колишнього цукрового виробництва, повідомляє видання «На Парижі».

За словами виконавчого директора ТОВ «Кирнасівський цукровий завод» Сергія Бевзенка, розрахований масштабний інвестиційний проєкт до 2025 року. Він буде втілюватись у два етапи. На першому – впродовж 2-3 років планують збудувати елеватор.

«Якщо суму інвестицій – 180 мільйонів доларів – поділити на 5 років, зрозуміло, наскільки це серйозні і масштабні капіталовкладення. Це дасть змогу більшу кількість мешканців селища задіяти на будівництві, а потім – на виробництві», – поінформував Сергій Бевзенко.

Він зазначив, що від початку інвестори вивчали питання реконструкції заводу з метою відновлення на ньому виробництва цукру, але згодом дійшли висновку, що це неможливо через стан обладнання і ситуацію на цукровому ринку.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!