Елеватор

Наступного року «Молочний альянс» збереже обсяги переробки молока на цьогорічному рівні

Наступного року «Молочний альянс» збереже обсяги переробки молока на цьогорічному рівні

Холдинг «Молочний альянс» у 2017 році планує зберегти переробку молока на рівні 360 тис. тонн, а також інвестувати 90 млн грн. в розвиток, в тому числі у випуск на ринок нових категорій продукції.

Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на голову наглядової ради компанії Сергія Вовченка.

«Наступного року ми плануємо переробити не менше, ніж цього року. Це приблизно 360 тис. тонн молочної сировини. Таким чином, обсяги переробки молока підприємствами групи компаній «Молочний альянс» не скоротяться, а залишаться на рівні поточного року», – зазначив Сергій Вовченко.

За його словами, наступного року дещо збільшиться обсяг інвестицій у розвиток компанії. Якщо на поточний рік передбачені кошти в розмірі 82 млн грн., то 2017-го планується освоїти 90 млн грн. При цьому сума може змінитися в разі курсових коливань.

У 2016 році інвестиції направлялися на поліпшення якості продукції, а також на випуск нових асортиментних позицій.

«Перш за все, наступного року ми плануємо випуск нової категорії продукції в дитячому сегменті. Це молочне харчування для дітей 3+. Для випуску цієї продукції на завод дитячого молочного харчування «Яготинське для дітей» буде придбано нове обладнання», – зазначив Сергій Вовченко.

Крім того, згідно з повідомленням, планується випуск нових позицій молочної продукції з незбираного молока на «Яготинському маслозаводі», для чого буде необхідне нове фасувальне обладнання.

Також компанія, за словами Сергія Вовченка, має намір працювати над новими видами сирної продукції.

Інвестиції необхідні і для підтримки встановленого раніше обладнання.

Инфагро

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!