Елеватор

На Сумщині введено в дію І чергу елеватора

У с. В’язове Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області приватно-виробничим комерційним підприємством «СТС» введено в дію І чергу елеватора потужністю 25 тис. тонн (очікувана загальна потужність елеватора – 100 тис. тонн). Наразі введені в дію потужності приймають кукурудзу урожаю 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА.

На території елеваторного комплексу завершується будівництво двох залізничних гілок із запроєктованих чотирьох, що дозволить розміщувати на них до 22 вагонів під навантаження. Вузол відвантаження дозволяє одночасно вантажити і зважувати два вагона на різних залізничних коліях.

Приватно виробниче комерційне підприємство «СТС»  спеціалізується на прийманні, очистці, сушінні та зберіганні олійних і зернових культур (кукурудзи).

Підприємство розпочало роботи з будівництва другої черги елеватора. Після завершення будівництва другої черги елеваторного комплексу підприємство зможе за добу відвантажувати продукцію для 54 вагонів.

Приватно – виробниче комерційне підприємство «СТС» засновано у  1999 році. Основним бенефіціарами є  TRANS TRADE  HOLDING SA  ( АТ ТРАНС ТРЕЙД ХОЛДИНГ СА) та AMETHYSTOS CAPITAL INVESTMENTS LTD (АМЕТИСТОС КЕПІТАЛ  ІНВЕСТМЕНТС  ЛТД). A((METHYSTOS CAPITAL INVESTMENTS LTD (АМЕТИСТОСAMETH

Підприємство оснащене  найсучаснішим виробничим обладнанням вітчизняних та європейських виробників – ТОВ «ВаріантАгроБуд», ТОВ «Елеваторпромсервіс», Bonfanti та інших. Програмне  забезпечення, управлінням та контролю системами технологічних процесів виконано компанією ТОВ «Інновінпром».

На підприємстві є атестована  лабораторія, що займається дослідженням сировини, яка надходитиме на підприємство від виробників сільськогосподарської продукції.

Нагадаємо, елеватори Донеччини збільшили вдвічі обсяги зберігання зерна.