Елеватор

МХП готовий вкласти 76 млн євро у часткове відновлення французького виробника курятини

МХП готовий вкласти 76 млн євро у часткове відновлення французького виробника курятини

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) готовий інвестувати 76 млн євро у часткове відновлення французького виробника курятини Doux Group, який зазнає економічних труднощів.

За інформацією прес-служби МХП, наразі французький виробник курятини LDC і український агрохолдинг МХП одночасно ведуть переговори щодо покупки французької компанії з переробки харчових продуктів Doux.

У МХП зазначили, що подали обов’язкову пропозицію для часткового відновлення Doux. Зокрема, агрохолдинг пропонує інвестувати 76 млн євро в будівництво нового заводу в Шатолене (Франція) протягом двох років і модернізувати інші об’єкти.

Крім того, МХП виявив готовність змінити стратегію, зокрема, відмовитися від виробництва заморожених продуктів на експорт, замінивши їх свіжими для французького ринку.

Як повідомлялося, МХП веде переговори з Doux Group про поглинання. МХП оцінює обсяг необхідних інвестицій для відновлення групи в 150 млн євро, при цьому вимагає, аби не менше 70 млн євро було компенсовано за рахунок державних субсидій.

Згідно з даними на сайті Doux Group, економічні труднощі групи загострилися 2016 року. Основним фактором при цьому називається істотний демпінг цін на курятину (на 30% за рік) з боку бразильських виробників на ринку Саудівської Аравії, який є основним для Doux.

Менеджмент групи у вересні 2017 представив на черговому засіданні Центрального комітету профспілок Франції план прискореної трансформації бізнес-моделі. Група при цьому зазначила, що втілення плану вимагає залучення нових виробничих і фінансових партнерів.

Основним акціонером Doux Group з 2016 року є французька група Terrena, яка, за даними Challenge’s, неодноразово висловлювалася, що не в змозі фінансувати збиткову діяльність Doux Group, яка втратила за останні два роки 35 млн євро.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!