Елеватор
Головне:
Елеватор

Луганське підприємство оснастить цех виробництва м’ясних продуктів новим обладнанням

Луганське підприємство оснастить цех виробництва м’ясних продуктів новим обладнанням

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» співфінансує оснащення цеху виробництва м’ясних продуктів ПСП «Агрофірма Привілля» (Луганська область) новим високопродуктивним обладнанням.

Про це підписані грантова угода та протокол про наміри, повідомляється на Фейсбук-сторінці проекту USAID.

Зазначається, що завдяки цій інвестиції «Агрофірма Привілля» зможе збільшити обсяги виробництва, підвищити продуктивність та якість своєї продукції.

Крім того, підприємство розширить асортимент на шість видів м’ясних продуктів і, відповідно, збільшить вирощування власного поголів’я тварин, а також його закупівлю у населення та підприємств-партнерів.

Співпраця з проектом дозволить «Агрофірмі Привілля» впровадити на виробництві міжнародну систему простежуваності безпечності продукції (НАССР).

Також у рамках співпраці з проектом підприємство надаватиме допомогу у впровадженні міжнародних стандартів безпечності утримання та вирощування тварин господарствам, які постачають агрофірмі тварин для забою і переробки. Таким чином буде впроваджена система простежуваності безпечного вирощування тварин та покращена епізоотична ситуація в регіоні, що стримуватиме поширення АЧС.

Загалом позитивний вплив проекту буде поширений на 10 малих і середніх підприємств і  більше ніж 50 особистих селянських господарств Луганщини.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали