Елеватор

KMZ Industries зводить фермерський елеватор на Житомирщині

На Житомирщині фахівці KMZ Industries завершують монтаж першої черги фермерського елеватора, на якому все технологічне обладнання буде лінійки заводу.

Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.

Наразі вже змонтовані силоси та зерносушарка, завершується монтаж транспортного обладнання. Після проведення пусконалагоджувальних робіт та підключення комплексу автоматизації елеватор буде повністю готовий до роботи.

Зберігання на 11 тисяч тонн зерна забезпечать чотири силоси, по парі кожного: на плоскому дні діаметром 22 м та з конусним днищем діаметром 7,3 м. Усі виготовлювані силоси матимуть інноваційне дахове покриття «Магній + Цинк».

На об‘єкті також працюватиме зерносушарка Brice-Baker SCN 12/48 із пилопригніченням і можливістю роботи на альтернативних видах палива. Її потужність становить 90 т/г по пшениці зі зняттям 5% вологи.

Транспортне обладнання елеватору наступне: три норії та ланцюгові скребкові транспортери продуктивністю 100 т/г із загальною довжиною маршруту 262 м.

Нагадаємо, KMZ Industries встановила на Ланнівському МТС незвичні за параметрами силоси. Також ми писали про те, що KMZ Industries удосконалює деякі конструкції.