Елеватор
Головне:
Елеватор

KMZ Industries модернізував зерносушарку на заводі «Київ-Атлантік Україна»

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

KMZ Industries модернізував зерносушарку французького виробника Law-Denis на заводі компанії «Київ-Атлантик Україна», що спеціалізується на випуску кормів і білково-вітамінно-мінеральних добавок для тварин.

У сушарки після довгого терміну експлуатації виникли проблеми з автоматикою, зокрема, вийшли з ладу окремі елементи, які наразі вже не виготовляються виробником.

«KMZ Industries автоматизує не лише обладнання власного виробництва. Коли йдеться про комплексну автоматизацію, то це може бути і поєднання в єдину систему АСУ ТП обладнання різних виробників, у тому числі й іноземних. Є в нас також замовлення на автоматизацію зерносушарок зарубіжного виробництва. Нещодавно для елеватора на Чернігівщині, наприклад, модернізували «американців», а нині завершили задачу по французькій Law-Denis, яку перед нами поставив «Київ-Атлантик Україна», – розповів начальник департаменту автоматизації та електрифікації KMZ Industries Олексій Ломакін.

Спеціалісти зберегли в сушарці наявну силову частину – автомати, проводи, пускачі тощо, а от «мозок» повністю оновили: використали надійний контролер відомого німецького електротехнічного гіганта Phoenix Contact і програмне забезпечення власної розробки KMZ Industries.

Читайте також: KMZ Industries завершив роботи з автоматизації Ніжинського жиркомбінату

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ