Елеватор

Inkerman International отримав на 29% більше врожаю винограду

Inkerman International отримав на 29% більше врожаю винограду

Виноробний холдинг Inkerman International у 2017 році зібрав урожай винограду на 29% більше порівняно з 2016 роком ‒ 14,3 тис. тонн.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«За початковими очікуваннями, пов’язаними з несприятливими погодними умовами, після закінчення сезону планувалася зібрати близько 12 тис. тонн винограду. Проте виноградарям вдалося отримати хороший урожай, завдяки правильно поставленому захисту рослин у господарствах, а також за рахунок суворого виконання агротехнічних заходів» , ‒ йдеться в прес-релізі.

На виноградниках ТОВ «Качинський +» (Севастополь) зібрано 8,1 тис. тонн винограду (+24%), на виноградниках агрофірми «Чорноморець» (Севастополь) ‒ 6,2 тис. тонн (+ 19%).

З отриманої сировини будуть вироблені білі, рожеві, червоні тихі й ігристі вина.

Довідка

Inkerman International ‒ міжнародний виноробний холдинг зі штаб-квартирою в Стокгольмі (Швеція). До його складу входять ТОВ «Інкерманський завод марочних вин», ТОВ «Качинський +» і агрофірма «Чорноморець», які забезпечують повний цикл виробництва вина.

Виноградники холдингу загальною площею 3 тис. га розташовані на західному узбережжі Криму, в долинах річок Кача, Бельбек і Булганак. Виробнича потужність підприємства становить 33 млн пляшок на рік.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!