Елеватор
Головне:
Елеватор

G.R. Agro впроваджує систему безоплатного зберігання

G.R. Agro впроваджує систему безоплатного зберігання

На початку 2021 року компанія «G.R. Agro» запустила 1 етап із впровадження платформи SAP Business Оne – системи консолідації та управління фінансами, продажами, закупівлями, складськими запасами, виробництвом, відносинами з клієнтами.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

До G.R. Silos входять п’ять елеваторів загальною потужністю одночасного зберігання 258 тис.тонн і можливістю маршрутних відправок.

G.R. Agro впроваджує програму безкоштовного зберігання для виробників сільскогосподарської продукції на сезон 2021/2022 на базі елеваторів компанії. Запуск програми запланований з 1 липня 2021 року.

Програма безкоштовного зберігання передбачає:

– зберігання сільськогосподарської продукції на елеваторах G.R. Silos;

– відсутність платежів за зберігання;

– Можливість продажу сільскогосподарської продукції будь-якій  компанії, акредитованій на елеваторах G.R. Silos.

«Ми пропонуємо сільгоспвиробникам стати першопрохідцями, абсолютно нового і унікального online торгівельного майданчика без додаткових витрат на зберігання на протязі всього сезону.

Online торгівельний майданчик розроблений фахівцями ГК «G.R. Agro» об’єднує всіх учасників ринку», – зауважують у пресслужбі.

Нагадаємо, G.R. Agro відкрив кредитну лінію в Creditwest Bank. Також ми писали, що G.R. Agro спрямувала до бюджетів усіх рівнів майже 25 млн грн.

Журнали