Елеватор
Головне:
Елеватор

Філії «Укрветсанзаводу» можуть здати в оренду чи передати в концесію

Філії «Укрветсанзаводу» можуть  здати в оренду чи передати в концесію

Перший віце-прем’єр-міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів запропонував передати в концесію або оренду філії держпідприємства «Укрветсанзавод».

«Мінагрополітики, Держпродспоживслужба, Мінекономрозвитку, Мінфін і Мінекології за участю розпорядника майна повинні в тижневий термін підготувати Мінекономрозвитку перелік філій державного підприємства «Укрветсанзавод», які можуть бути передані в концесію, в оренду зі збереженням цільового призначення», ‒ повідомив він під час засідання Кабінету міністрів.

За словами першого віце-прем’єр-міністра, всі ветсанзаводи України приведені в дію давно і не відповідають жодним нормативам.

«Ми зробили виїзд у п’ять областей, і жодну позитивну оцінку в цьому питанні ставити не можна. Мінекономрозвитку разом з іншими центральними органами виконавчої влади у двотижневий термін повинні розробити в установленому порядку Кабінету міністрів проект рішення уряду про внесення змін до переліку об’єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію», ‒ зазначив Степан Кубів.

Довідка

Кабінет міністрів у жовтні 2012 року реорганізував державний концерн «Укрветсанзавод» у державне підприємство. До реорганізованого підприємства увійшли 18 ветсанзаводів. Раніше до складу державного концерну «Укрветсанзавод» входили 23 державних ветеринарно-санітарних заводи.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!