Елеватор
Головне:
Елеватор

«Ерідон» отримав дозвіл придбати частку в «Атлантик Фармз»

«Ерідон» отримав дозвіл придбати частку в «Атлантик Фармз»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл малому приватному підприємству фірмі «Ерідон» придбати частку в статутному капіталі дочірнього підприємства «Атлантик Фармз» (обидва – Київська область), що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління підприємства.

Згідно з інформацією на сайті АМКУ, відповідні дозволи також отримали ПП «Євросем» (Київська область) на придбання частки в ТОВ  «Атлантик Фармз II» (Черкаська область) і кіпрська компанія «Котоне Інвестментс Лімітед» на придбання частки ПрАТ «Київ-Атлантик Україна» (Київська область), що забезпечить понад 50% у статутному капіталі підприємств.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, кінцевим бенефіціаром «Ерідон» та «Євросем» є Сергій Кролевець. Підприємства займаються вирощуванням сільгоспкультур і насіння олійних культур, торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин.

«Атлантик Фармз», «Атлантик Фармз II» і «Київ-Атлантик Україна» через данську компанію Atlantic Agro Holding ApS належать американському бізнесменові Девіду Свірі.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали