Елеватор

«Елеваторпромсервіс» змонтував три авторозвантажувачі на підприємстві KERNEL

ТОВ «Елеваторпромсервіс» змонтувало три автомобілерозвантажувачі власного виробництва на на підприємстві корпорації KERNEL в Хмельницькій області. При цьому замовник, ТОВ «Енселко Агро», виконав будівельну частину проекту – виготовлення фундаментів згідно будівельного завдання.

Зокрема, за повідомленням «Елеваторпромсервісу», було змонтовано два розвантажувача УАРГ-2280 і один УАРГ-2280 з бічною платформою.

У виробника зазначили, що обладнання доставляється замовнику окремим вузлами (платформа підстави, додаткові стійки, гідроциліндри, маслостанція, балки і т.д.) відносно невеликої маси, що дозволяє використовувати при монтажі автокрани вантажопідйомністю 16 тонн і істотно скоротити терміни виконання робіт.

«ТОВ «Елеваторпромсервіс» протягом більше 20 років успішно займається проектуванням та виготовленням автомобілерозвантажувачів типу УАРГ. За цей період було розроблено цілий модельний ряд з різними варіантами конструктивного виконання як за вантажопідйомністю, довжиною платформ, так і за способом розвантаження», – йдеться в повідомленні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!