Елеватор

Елеватор «Золочів» на Харківщині відновлює роботу

Елеватор «Золочів» на Харківщині відновлює роботу

Елеватор «Золочів», розташованого у Харківській обл., смт . Золочів, відновлює роботу.

Про це повідомляє пресслужба ГК «Прометей».

Наразі підприємство повертає персонал на роботу, поступово відновлюючи свою планову діяльність. Найближчим часом заплановано розширення спектру послуг, що надаються сільгоспвиробнику, а також відновлення відвантаження.

Співробітники зерносховищного комплексу також повідомляють, що після нетривалого відключення, подачу електроенергії на елеватор відновлено. Це дозволяє проводити роботи з контролю якості зернових та олійних, що зберігаються на елеваторі.

У повідомленні компанії наголошується, що «Золочівський елеватор» з початку березня знаходився під посиленою охороною і був фактично «законсервований», координаційний блок групи забезпечував персонал усім необхідним. На підприємстві працювала охорона і директор, а також позмінно виходив персонал, який обслуговував елеваторне обладнання. Відвантаження не здійснювалося.

«Наразі, коли лінія фронту від нас відсунута, ми маємо намір переходити в більш активний режим роботи. Зараз регулярно контролюється якість продукції, ведеться необхідний облік», – каже директор елеватора Данило Данилов.

«Наші зерносховища з перших днів війни були переведені у військовий режим і були під особливою охороною. Це дозволило повноцінно функціонувати більшій частині активів зі зберігання зерна. Запуск роботи «Золочівського елеватора» дозволить посилити блок активів Групи, що працюють у штатному режимі, і надалі допоможе знизити дефіцит елеваторних потужностей загалом по галузі в новому сезоні», – зазначили у компанії.

Нагадаємо, з Волині відправлять 2 тисячі тонн зерна до Харківщини.