Елеватор

«Екопрод» відкрив на Донеччині біогазовий завод з унікальною лабораторією

«Екопрод» відкрив на Донеччині біогазовий завод з унікальною лабораторією

ПрАТ «Екопрод» відкрив у Волновасі (Донецька область) першу чергу біогазового заводу потужністю 1,5 МВт, який перероблятиме відходи сільського господарства, повідомляє «До ТеБе».

Аналогічних підприємств в області більше немає. «Наша мета – переробляти відходи тваринництва, отримувати електроенергію та високоякісне добриво», – розповів генеральний директор ПрАТ «Екопрод» Іван Мельник.

Вартість будівництва складає 5,4 млн євро, з яких 4,2 млн євро – кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку та 1,2 млн євро – власні кошти підприємства.

На базі біогазового заводу створено спеціалізовану лабораторію в Донецькій області лабораторію з сучасним обладнанням, в якій проводитимуть біохімічний аналіз води, ґрунту та біодобрив.

«Унікальність цієї лабораторії в тому, що вона має стати першою українською міжрегіональною сертифікованою лабораторією, яка забезпечить виконання вимірів якості технологічного процесів біогазового виробництва для нашого заводу і для тих підприємств, що будуються», – наголосив начальник відділу сертифікації і якості «Екопроду» Сергій Коваль.

За його словами, в цій лабораторії можуть розроблятися нові субстрати біогазового виробництва, а також видаватися рекомендації щодо контрою і коригуванню технологічних процесів біогазового виробництва».

Довідка

«Екопрод» займається рослинництвом, тваринництвом, реалізацією засобів захисту рослин. Має власне виробництво насіння, борошна, комбікормів, молока. Має статус насінницького підприємства.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!