Елеватор

ДПЗКУ більше, ніж утричі збільшила експорт борошна і висівок

ДПЗКУ більше, ніж утричі збільшила експорт борошна і висівок

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) за 2016 рік у більше ніж утричі наростила обсяги експорту борошна.

Про це повідомив заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Сергій Капузо.

Корпорація залишається лідером у рейтингу вітчизняних експортерів борошномельної продукції. Борошно, зокрема, вона відвантажує до країн Північної Африки, Анголи, Ізраїлю, Палестини, ОАЕ, Індонезії, Кореї, Домініканської Республіки, Венесуели тощо.

«У минулому році ДПЗКУ відвантажила на зовнішні ринки понад 60 тис. тонн борошна. Для порівняння ‒ у 2015 році корпорацією було експортовано лише 18,3 тис. тонн. Маємо зростання більше, ніж у три рази», ‒ розповів Сергій Капузо.

За його словами, у 2016 році корпорація також утричі збільшила експорт висівок ‒ понад 21 тис. тонн проти 7 тис. тонн у 2015 році.

«Розширення ринків збуту продукції переробки є одним з пріоритетів у нашій торгівельній діяльності. У цьому році ми плануємо розпочати поставки наших пластівців і мюслі до Китаю та третіх країн через нашого партнера – корпорацію ССЕС. Наразі ведемо роботу з розробки власної торгової марки, узгодження дизайну упаковки тощо», ‒ додав заступник голови правління.

ДПЗКУ є лідером з експорту продукції переробки, відвантажуючи, зокрема, борошно до країн Північної Африки, Анголи, Ізраїлю, Палестини, ОАЕ, Індонезії, Кореї, Домініканської Республіки, Венесуели тощо.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!