Частка переробних підприємств у портфелі KMZ сягає 40%
Український аграрний бізнес все активніше йде в переробку.
Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.
З кожним роком з’являється все більше підприємств із замкнутим циклом виробництва, коли потужності для зберігання зернових, олійних та продуктів переробки є невід’ємною його ланкою. Про це свідчить збільшення частки замовлень від українських переробних компаній в нашому портфелі, яка цього року сягає 40% від загального обʼєму.
Багаторічний досвід роботи в поєднанні з використанням сучасних європейських технологій дозволяє фахівцям KMZ Industries запропонувати реалізацію найбільш вдалих та ефективних рішень для агропідприємств різних сегментів:
– комбікормового, біоетанолового, насіннєвого;
– борошняного та круп’яного;
– м’ясного та молочного;
– олієекстракційного та пивоварного.
«Чимала кількість задоволених замовників серед агрокомпаній, які займаються переробкою зернових та олійних культур, доводить, що ми для кожного знаходимо дієве рішення. Необхідно зберігати шрот чи подібний продукт з низькою сипучістю? Маємо силоси з посиленими ребрами жорсткості та з максимальним кутом нахилу (65°), що завдяки кращому самопливу дозволяє швидше вивантажувати продукцію і запобігати її налипанню на конусі. Шукаєте якісні ємності для зберігання борошна чи крупи? Запропонуємо силоси ХЕ, які і призначені саме під короткочасне безтарне зберігання зерна і продуктів його переробки на підприємствах харчової промисловості. Також маємо прямокутні бункери для зберігання комбікормів, які займають мінімум площі на 1 т зберігання, тому зручні для встановлення всередині переробних підприємств, а також круглі силоси із пневматичним завантаженням, які призначені для зберігання комбікорму в безпосередній близькості до об’єктів утримання тварин», – зазначив Олександр Ткаченко, керівник відділу технічної підтримки та продуктового маркетингу KMZ Industries.
Часто буває таке, що саме завдяки унікальним вимогам конкретного клієнта створюється спеціалізоване обладнання, котре потім викликає зацікавленість у інших учасників ринку.
Підтвердженням цьому є те, що на обладнанні KMZ Industries успішно працюють як підприємства найбільших холдингів України (МХП, «Астарта», «Кернел», Allseeds Group, «Дакса Бунге Україна», «Агрейн», Grain Alliance тощо), так і невеликі ХПП, молочно-товарні ферми та фермерські господарства.
Нагадаємо, KMZ Industries за рік збільшили потужності зберігання українських елеваторів на 160 тис. кубометрів.