Елеватор

«Авангард» зменшив виробництво яєць на третину

«Авангард» зменшив виробництво яєць на третину

В агрохолдингу «Авангард» виробництво яєць за дев’ять місяців 2016 року знизилося на 31% – до 1,895 млн штук, продажі – на 53% – до 1,09 млн штук.

Згідно зі звітом компанії на Лондонській біржі, загальне поголів’я птиці в компанії на кінець вересня 2016 року скоротилося на 27% в річному численні і оцінювалося в 13,8 млн голів, в тому числі курей-несучок 10,6 млн голів.

Середня ціна продажу яєць за січень-вересень зросла на 12% порівняно з аналогічним періодом 2015 року – до 1,26 грн./штука (без ПДВ).

Виробництво сухих яєчних продуктів за даний період зросло на 31% – до 8,612 тис. тонн.

За підсумками дев’яти місяців продажі сухих яєчних продуктів знизилися на 29% – до 6,169 тис. тонн, в тому числі експорт – на 15% – до 5,57 тис. тонн. Середня ціна продажу сухих яєчних продуктів зросла на 2% – до $5,66/кг.

За звітний період компанія розширила географію продажів до 15 країн в ЄС, Азії, на Далекому і Близькому Сході, а також у Північній Африці.

«Авангард» продовжує збільшувати свої продажі в Європі, які за січень-вересень 2016 року склали 58% від експорту сухих яєчних продуктів.

У IV кварталі 2016 року компанія чекає зростання попиту на яйця та сухі яєчні продукти напередодні зимових свят.

«За дев’ять місяців 2016 року компанія побачила деякі покращення в напрямку поступового відновлення української економіки на тлі уповільнення темпів інфляції та девальвації української гривні, а також незначне зниження напруженості в східній Україні», – зазначила генеральний директор «Авангарду» Наталія Василюк.

За її словами, незважаючи на ці фактори, низька купівельна спроможність українців продовжує залишатися основним негативним фактором, що впливає на рентабельність і перешкоджає стабілізації компанії.

Довідка

«Авангард» – вертикально інтегрований холдинг, що спеціалізується на виробництві яєць та яєчних продуктів, є найбільшим гравцем на українському ринку.
 
Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!