Елеватор

«Агромир» встановив на своєму насіннєвому заводі новий фотосепаратор

НПП «Агромир», яке спеціалізується на селекції і виробництві насіння соняшника, запустило на своєму насіннєвому заводі в Харківській області новий п’ятилоточний фотосепаратор TAIHO. Про це AgroTimes повідомив директор підприємства Євген Гостєв.

«Наша компанія зараз працює над виведенням на ринок нового гібриду соняшника. Його особливістю є те, що він має більш темне і більш світле насіння, яке при виготовленні насіннєвого матеріалу потрібно інкрустувати різними агрохімікатами. Як раз на розподілі насіння по кольору і використовуватиметься новий фотосепаратор», –  розповів Гостєв.

За його словами, до цього насіння вибиралося вручну на сортувальних столах, при цьому два працівники могли за зиму перебрати максимум 20 тонн матеріалу. За допомогою фотосепаратору ця робота триває лише 5 днів, що дозволить не лише прискорити виробництво, а й підвищити якість насіння.

Цього року «Агромир» реалізує аграріям близько 100 тонн високоякісного насіння гібридів соняшника вітчизняної селекції. За таких обсягів виробництва інвестиції в нове обладнання, які склали більше 50 тис. доларів США, окупляться підприємством за один сезон.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!