Агрономія

Значний приріст урожайності кукурудзи показали нові випробування мікробіологічної обробки насіння від Indigo

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанії Indigo Agriculture та «Агропросперіс» цього року отримали значні покращення у показниках урожайності кукурудзи в результаті їхнього пробного партнерства з використанням на кукурудзі мікробіологічної обробки насіння Indigo 30. Середній приріст врожаю cтановить +425 кг/га (майже 5%) і досягнув рівня +840 кг/га.

Про це повідомляє прес-служба компанії Indigo Agriculture.

Випробування здійснювалися у п’яти локаціях та в двох кліматичних зонах: у Сумах (вологий континентальний клімат) та Харкові (помірний степовий клімат) протягом сезону вирощування кукурудзи у 2020 році.

«Покращення врожаю було досягнуто за рахунок збільшення маси, довжини та щільності коріння, що сприяло поліпшенню споживання води культурою. Як наслідок, у рослин, оброблених Indigo 30, спостерігалося значне збільшення кількості зерен», – ідеться в повідомленні.

Ці результати також узгоджуються з випробуваннями, здійсненими під час сезону кукурудзи 2019 року Департаментом екології України та Staphyt. У цих випробуваннях середнє поліпшення показників врожайності становило від +253 кг (4,4%) до понад +940 кг (11%) на гектар.

Останні результати випробувань виявили для українських виробників кукурудзи очевидну можливість підвищити у 2021 році свою прибутковість на 10% завдяки рентабельності інвестицій 4:1 з Indigo 30.

Виробники кукурудзи, які використають Indigo 30 у наступному сезоні, матимуть змогу також отримати переваги моделі оплати зі зменшеним або відсутнім авансовим платежем залежно від кількості оброблених гектарів. Така модель включає розподіл ризиків, коли за Indigo 30 не стягується плата, якщо підвищення врожайності складе менше 3%.

«Минулого сезону ми протестували засоби обробки Indigo на 50 гектарах кукурудзи. Наш агроном зауважив покращення росту кореневої системи та розвитку качанів, і ми виміряли збільшення врожайності від +150 кг/га до +840 кг/га. Це цікава технологія, яку ми також зараз тестуємо на озимій пшениці», – зазначив Артем Меньшов, головний агроном «Агропросперіс».

За словами Серджі Баррулла, керівника комерційного відділу Indigo Biologicals & Digital Agronomy в Європі, мета компанії – надати українським виробникам відмінні природні інновації, які допоможуть їм досягати значного покращення показників врожайності та здоров’я ґрунту, а також забезпечити відчутний ріст прибутку. 

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями