Агрономія

Застосування багатороторних безпілотників у рослинництві має низку недоліків

Застосування багатороторних безпілотників у рослинництві має низку недоліків

Застосування безпілотних літальних апаратів у рослинництві висуває до них низку вимог, зокрема, до вантажності, потужності для приводу насоса, тривалості польоту тощо. 

Найпростішим і найдешевшим варіантом, щоб підняти в повітря невеликий вантаж на короткий час, змінювати напрямок і швидкість руху в широких межах практично від 0 до 160 км/год, здійснювати зліт і приземлення на ділянках із мінімальною площею, є багатороторні безпілотники. 

Недоліком таких безпілотників є обмежена тривалість польоту й швидкість, що робить їх непридатними для великомасштабної аерофотозйомки, моніторингу та польотів на великі відстані. 

Хоча технологія постійно вдосконалюється, мультироторні безпілотники за своєю суттю дуже неефективні й вимагають багато енергії тільки для подолання гравітації та утримання їх в повітрі. За встановлення сучасних акумуляторних батарей вони обмежені 20-30 хв польоту. 

Важкі багатооборотні ротори здатні підіймати більшу вагу, але в обмін на значно коротший час польоту. Двигуни внутрішнього згоряння малопридатні для приводу кількох роторів, тому багатороторні безпілотники обладнують електричними двигунами. 

Раніше повідомлялось, що ринок безпілотних літальних апаратів в Україні становить близько $1 млн на місяць, з яких значна частина припадає на агросектор.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!