Агрономія

В Україну з Казахстану ввозять неякісну гречану крупу

В Україну з Казахстану ввозять неякісну гречану крупу

Головне Управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області виявило в вантажі гречаної крупи вагою 68 тонн гербологічний карантинний організм – амброзію полинолисту.

Вантаж надійшов із Казахстану, повідомили в Держпродспоживслужбі.

Засмічення виявили на митниці призначення ВМО № 1 митного поста «Південний» Дніпропетровської митниці ДФС.

Раніше таку ж партію гречаної крупи, засміченої карантинним організмом, виявлено на митному посту «Спеціалізований» Дніпропетровської митниці ДФС.

Гречану купу повернули до країни експорту та надіслали відповідну нотифікацію Національній організації з карантину та захисту рослин Казахстану.

Держпродспоживслужба вживає ефективних заходів для недопущення на український ринок імпортної гречки, яка може становити загрозу для споживачів, а також створити демпінгове середовище для вітчизняних виробників, зауважили в Мінагрополітики.

Як відзначають учасники ринку, останнім часом почастішали спроби заміщення вітчизняного товару неякісними імпортними аналогами. Тому цій товарній категорії спеціалістами  Держпродспоживслужби буде приділено особливу увагу, щоб не допустити спотворення ринкової кон’юнктури під час проведення польових робіт під врожай 2018 року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!